snaď konečne prestaneme kupovať ten drahy russky plyn a klesnu aj u nas ceny
snaď konečne prestaneme kupovať ten drahy russky plyn a klesnu aj u nas ceny
západna europa ma o vyse polovicu lepši hospodarsky rast a byvalo to opačne, kde robi bolsevik chybu?
russko je uškriekaná bitchka
ficko sa boji tej basy ako čert kríža
jednoducho russka ropa už dotiekla
prečo emigrovali z tej vyspelej latrinorussie ?
russky slimáčik sa plazí na donbase
jediná istota je Zder a dane
čiže pride rozkazovať smutnemu fickovi
russko aj tento rok opätovne vyhráva vrece zemiakov
s fickovou vládou sa porozpráva o tom, čo sa musí stať !!!
ani ropa ani stopnuté eura z planu obnovy, na ficistan sa to vali
a je to tu, fico zruinuje slovensko
NATO bude silnejšie nez kedykolvek predtym
keby russ nevyvolal vojnu ropa cez Družbu prudi dodnes
fico nech slope a sukničkari, lófas starý
to si myslim aj ja
dvaja tragikomédi
Chmelo tuším na okamih precitol
Odporúčame