Chorvati maju iny nazor, rešpektujme ho
Chorvati maju iny nazor, rešpektujme ho
Nad Ukrajinou uz mala byt davno vyhlasena bezletova zona clenmi NATO
Je to suverenne rozhodnutie Chorvatska
Húni dostali cez chrapač
fickovi ludia pôjdu postupne bručať
tradične konzervativne hodnoty v praxi
V4 je mrtva vďaka Orbanovi a ficovi, nech žije E6. Zasa sme na periferii
máme najdrahšie ceny energii, čo robí vláda?
ako ukázal Predkožkin tak ani to nie je sci fi
Ukrajina si berie svoje
len nech sa dobre rozbije prašivé russko
lebo čurák sa hovorí
čo fico začal, to konsolidácia zhltne
Afd a u nas Replika by mali byt zakazané
tisíce sim kariet a milion účtov, to russovi narozdiel od boja ide
Macinka takto, a ako ho dezolati obhajovali
Rovnako aj väčšina slovakov
aj naši sockári tu obhajujú russa
dostali sme eurofondy na cesty a polnohospodarstvo a vysledok je že mame Zderacke haciendy
Odporúčame