radsej by som odvody zo svojej vyplaty použil na podporu Ukrajiny ako na nenažratych geronťákov, ti nech si žijú za vlastné
radsej by som odvody zo svojej vyplaty použil na podporu Ukrajiny ako na nenažratych geronťákov, ti nech si žijú za vlastné
bolsevik to tu zakonzervoval v pasci strednych prijmov a ceny rastú
miesto tych žobračeniek keby štát radšej investoval do obnovitelnych zdrojov a elektrina by bola lacnejšia pre vsetkych
russáci si môžu tu ropu strčit tak do prdele a robiť fontánku
všetci bombicovci patria do basy, nech sa tam pária
a keďze mladí odchadzaju z tejto bolsevickej krajiny, sme odsudeni na drahú energiu a potraviny
v ére dronov je zabijanie russov videohra a nezáleži na velkosti armady
a zatial Pokrovsk stale nepadol, smutna sprava pre russopitchky
socky volia predsa zder
teda este pred našimi geronto zákláďakmi ľudovej armady pôjdú tí čo odmietli vojensku službu
dialnice sa síce nedostavaju ale zato sa rozpadnu železnice
nácek Tárajbo zasa perlí plody svojho ducha
a to ešte neudrela poriadne na naše peňaženky ficonsolidácia pokus č.3
potom budu nasledovať naši geronto základaci
so Zderom k chudobe a nikdy inak
nechajte zdeseneho ficka, zhovadi sa aj sám
náckovia na to nemajú intelektualne
Zder klasika vykastruje Repliku
za bolsevika sa začina rozpadať štát
vlada kriminalnikov
Odporúčame