ďalši novoročny darcek pre Slovensko - ficodražoba
ďalši novoročny darcek pre Slovensko - ficodražoba
zháňam nejaky recept na džem
Prečo sa ospravedlňuje?
s vyššou cenou energií nebude ani ten rohlik lacnejší
na markíze už zostanu jedine farmári
Dane a inflacia ale porastú rychlejšie ako dôchodky
alibaba fico a 40 zbojníkov
V januari je este potrebné si obliekať sveter. Ktoré s tych dvoch slov január a sveter je slovenskeho pôvodu?
nebudu dialnice ani železnice, miesto toho vyššie ceny po socialisticky pre vsetkých
Slovo bryndza pochádza z rumunského slova brânză, čo znamená syr. Nedalo mi to velkú namahu si to vygúgliť.
no a ty nie si ani vtipný a ani vzdelaný keď veríš že pred Marcom Polom sme nepoznali cestoviny
neviem prečo si pomýlení dezoláti myslia že bryndzové halusky su naše národné jedlo, keď zemiaky sú z Ameriky a bryndza z Rumunska
teraz ktoré, tie latinoamerické?
ale za akú skonsolidovanu cenu?
Ešte keď Trump vypečie s Potkanom tak si ho normalne oblubim, vlastne už vypiekol
ale neblázni, MAGA ficko ho aj preblafne, však ešte nam chybaju 4 stihačky F-16
ja si myslim že plynu a ropy bude dosť
aj tebe som položil otázku, čítaj vyššie
dezoláti a ako píšu na pohlavnych spravach, lebo hnoje nečítam???
bez russkych určite, s Americkymi sa počíta :)
Odporúčame