Zderáci este nevytiahli Venezuelské vlajky?
Zderáci este nevytiahli Venezuelské vlajky?
okrem toho dostali stimul v podobe beztrestnosti
peniaze aj podpora pre Ukrajinu bude, tak isto ako náboje zo slovenska, tym som si istý
zasa sme čierna diera európy, teda anus
ficko plače v kúte ze ho nepozvali, nevadi natoči si aspoň videjko
Spojené štáty sú aktuálne najväčším producentom ropy na svete, denne jej vyťažia okolo 13 miliónov barelov
ani Trump už nepotrebuje russké ropné polia, má ich dosť
len russko nie je a nechce byť pripravené
tak ako je možne voliť od 18 rokov, mal by byť zavedeny aj horný strop, napriklad odchod do dôchodku
Únia naleje do zbrojenia 150 miliárd eur. Pre Slovensko vyčlenili takmer dve a pol miliardy. Kalimu zažiarili oči.
teda pucvoly
čorkári, v base budu za tuto 5 korunovú lúpež storočia za pucmoly
ten zablokovany wagnerovec má kolko nickov?
je to tak, budem ta platiť, spravaj sa slušne
dezolati by uvitali reláciu Milujem russko
čo na to židomarxista Blboš?
dôchodok nie je sporenie, je postaveny na ochote zamestnancov platiť ho geriatrii
fico miesto tych videjok by mal zdvihnúť svoj zadok a ísť bojovať za diktatora Maduru
Vymazané na základe žiadosti podľa zákona č. 18/2018 z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov.
ficko chodi na koberec už jedine k diktatorom
Odporúčame