ficko chodi na koberec už jedine k diktatorom
ficko chodi na koberec už jedine k diktatorom
zasa sme nepomrzli
myslim ze zablokujeme aj tento nick wagnerko :)
ficko sa hra na geopolitika a zatial slovensko upada
boli sme na tom lepšie ale roky upadku Hranolovych vlad sa podpisali na nasej životnej úrovni
Myslím že je na čase ten uškriekaný multinick wagner zablokovať :)
Kali by sa mal nechať inšpirovat a premenovat ministerstvo obrany na ministerstvo vojny
v russku vždy mali najväčších trpaslikov aj najrychlejšie hodiny na svete
a teraz si vezmi ze škandinávia, pobaltie a Polsko sú nasobne silnejšie ako Ukrajina
aj v železniciach držime konzervativny Smer, zakonzervovali sme ich v 18 storoči
russ je horší od cigáňa
ficotleby teraz zaživaju jedno zo svojich mnohých životnych sklamaní :)
Priemerný plat v Poľsku je 2 142 €, na slovensku 1 520 €
ficko sa slovom MIER oháňa jedine vo videjkách
russka armada je ako z čias zakopovej 1.sv vojny
Potrebujeme ďalšie americké stíhačky, hovorí Kaliňák aj po Venezuele
prezident mieru mala zasa prazdny prihovor
ficko by mal suverénne v Moskve aj vo Washingtone žiadať MIER a nie iba v trápnych videjkach a potom čuši ako voš pod chrastou
v digitalnej vojne plnej dronov russko s technológiami s cias studenej vojny nemá sancu na uspech
Pellegrini verí, že firmy a ľudia sa vyrovnajú s konsolidáciou :)
Odporúčame