Potkan už bojuje jedine o svoju existenciu, inak mu hrozi ze vypadne z okna
Potkan už bojuje jedine o svoju existenciu, inak mu hrozi ze vypadne z okna
dr Tiso si podal ruku s Put.lerom na znak toho ze tu vybuduje vazalskú russku guberniu
SMER – NSDAP, národní socialisti
nevyhneme sa uz gréckej ceste, socializmus a populizmus je vzdy odsudeny na krach
bezbreho sa tu kradne ako za komunizmu
Ukrajinci nas už druhykrat za 100 rokov oslobodzuju od fašistov
naziSmer by mal respektovať aj Iný nazor
Kudy chodil, tudy škodil, ve dne škodil, v noci krad, národnosocialistický demokrat
deti russkych detí budu este splácať
dvojnasobne platy im nestačia tak si odsuhlasia aj energopomoc
ficovolič sa rad nechava obabravať odzadu a nasucho
skorumpovaná smerácka banda
sprivatizovať celé to russko!
neni dňa čo by nehoreli russké rafinerie, neni dňa
russi propagandisticky dobyjajú jedine prstom na mape
Smeracky agresivizmus
a russ nech to berie ako menšiu zalohu
kde je vôla, tam je cesta a russ to zaplatí
kolko Trumpožvástov sme už počuli?
Odporúčame