vojna predsa nemá víťaza, iba porazených
vojna predsa nemá víťaza, iba porazených
Hlások sklamal nejedného naivného voliča
vymeňte uz toho dedka Puťka vsak je totalne neschopny
aj Napoleon bol krpatý ale aspoň vedel niečo dobyť
táto vlada ukradne aj čo je zabetónované
Potkan mal v plane imperialne obnoviť sojuz a vysledkom je že na neho kašlú aj Kazachstan s Azerbajdžanom, geostratég krpatý
neschopná russká armáda sa prepočitala s Ukrajinou, to nie je malé Gruzinsko
ty jeden trus, jeden trus, jeden trus, jeden trus ... asi tu je ozvena alebo čo
takto ako za fica sa nekradlo ani za komunistov
ja si myslím že ked sa to dostalo do mainstreamu tak to bude ďalšia Ukrajinská pasca, pasca sklapne a russ otrči kopytá - klasika
...už sa bojím aj chladničku otvoriť
ficokorupcia na nas skáče z každej strany
fico je teraz mainstream, takze mu neverte, znie moja rada
ahaho ožralu, prebudil sa po opici
cez Lajčáka stopa vedie až do ficovej spálne
Pokrok nezastavíš. V russku sa to ale podarilo.
tučné batola Bartek sa určite nabalil
Žebrákistan tretieho sveta čo nevie vyrobiť ani poriadne auto sa vyhráža bohatemu a priemyselnemu zapadu, to vážne?
russké romantičky nebodaj veria že Ukrajina padne :)
Odporúčame