slovensko je zasa mimo hry
slovensko je zasa mimo hry
russ to vsetko zacvaká
no russkú naftu uz do dízláčikov nenatankujete
v tomto state mladi nemaju buducnosť a bez nich ani starí
badám už dobrý týždeň Trumpovu mierovú šou, pre mna na urovni Farmar hlada ženu, ale na tom sa dalo aspoň zasmiať
štiplavymi prdmi tvojej starej :)
čo sa pohoršujete, vsak ako ich pán Boh stvoril, kresťansky na Adama a Evu
a tak sa fico od jedu hádzal o zem
mongolský uzurpátor by rad vládol nad životom a smrťou slovanov
Witkoffa dobre povodia za nos, z Trumpa urobia znova blbca a mier bude v nedohladne, kludne sa stavím
Keď sa Potkan narodil, plakal a všetci sa radovali. Keď ho bude opúšťať tak sa zasa vsetci budú radovať.
Aj nekonečné more má svoje brehy, bezbrehá je len russká hlúposť.
keď sa Potkan vydal na cestu pomsty, mal by vykopať dva hroby
vypočuli sme si slova svetoveho mierotvorcu, ešte by sa mohol tradicne pridať s mierovym posolstvom ozratý Medvedev
toto sa u nas nemôže stať
slabá náplasť
u nás niečo nepredstavitelné
Odporúčame