Žebrákistan tretieho sveta čo nevie vyrobiť ani poriadne auto sa vyhráža bohatemu a priemyselnemu zapadu, to vážne?
Žebrákistan tretieho sveta čo nevie vyrobiť ani poriadne auto sa vyhráža bohatemu a priemyselnemu zapadu, to vážne?
russké romantičky nebodaj veria že Ukrajina padne :)
a teraz perla :) HDP mesta New York je 2,17 bilionov
Len Polsko a Škandinávia majú vyššie HDP ako macocha russ
HDP russka je 2 bilióny USD, HDP Polska 1 bilion
hotovosť už nedržte u seba
Putemkin má čoraz väčšie obavy z problémov russkej vojnovej ekonomiky. Agentúre Reuters to povedalo päť zdrojov oboznámených so situáciou, vzhľadom na citlivú situáciu v russku ale tieto zdroje hovorili pod podmienkou zachovania anonymity.
Bilionové Polsko, vyžmykane Slovensko. Premárnili sme dekadu, zaostali sme v mzdach, v životnej úrovni a investiciach.
Daňou za dobyjanie Ukrajiny meter po metri je že deficit ruského rozpočtu dosiahol 4,2 bilióna rubľov, čo v prepočte predstavuje 51,9 miliardy dolárov. Ide o viac ako dvojnásobné manko oproti rovnakému obdobiu minulého roka.
myslim že uz ani čina russku nepomôže, realitná kriza sa tam prehlbuje a dostáva sa na pokraj bankrotu
Demokraciu si na slovensku želá 77 percent ľudí, zvyšok sú ficotleby
ešte sa vojna neskončila a russ už cvaká, dobre sa to začina
kolko ludskej tragédie musi byť potom v russku, odtial spravy nedostávame
už teraz máme vdaka zbabranej ficonsolidacii najvyššiu infláciu, po novom aj ten chlieb pôjde hore
bez distribučnych poplatkov
Za elektrinu namiesto doterajších 61 eur/MWh, po novom zaplatime 104 eur/MWh v roku 2026.
kúrenie pôjde hore az o 35 %
čiže sockári budu zasa zvyhodňovani a stredna trieda im to zaplatí
Odporúčame