kedze platime vyššie dane a odvody, tak sa pytam či už je ta dialnica do Košic hotova
kedze platime vyššie dane a odvody, tak sa pytam či už je ta dialnica do Košic hotova
uz vymyšlajú spolu trocha volebnej manipulacie - puč alebo utečencov, soroš uz asi nefunguje
z pozicie sily russká armada nemôze jednať kedže už 4 roky sa potaca na Donbase
ešte aj vzduch zdania " socialisti "
ja si myslim že su za tym iluminati, ale hlavne soroš, ked nie šimečkova stara manka :)
chudáčik, ešte nejaky puč nech vymysli a bude to nakompletku
russi už vo videjkách aj Pokrovsk úspešne dobyli, zatial však len virtuálne
zasa sa malý kremelsky Hitler vyhráža, už to ani nečítam
heh , dobre napísal :)
slaba to herečka ten Babiš
eurofondy nepoteču, takze jedine dane budu musiet ist hore
Peťuldo je nam zhrozený, dobre rano stara mama
tie russké zbrane už nikto nechce vo svete - zlyhali
SNS a Smer si madarskou kartou znepriatelili už aj maďarov
SNS zasa vytiahlo protimaďarsku kartu
Pani Kallasova si nečita komenty na Pravde :)
zlodej fico by najradsej Madarom vyvlastnil aj ich pozemky
to kde v mojom texte čitaš analfabet :)
A to mame aj prezidenta "mieru" v uniforme
Drony spôsobili že bojove linie su dnes od seba vzdialene 20km, čo je problem pre russke delostrelectvo, avšak pre zapadné hufnice s dostrelom 40 km to je brnkačka
Odporúčame