imperialne russko je postrachom Ázie
imperialne russko je postrachom Ázie
cena ropy klesá tak kde su tie lacnejšie paliva ktore sluboval fico?
Smer šikanuje znova Madarov
russom je ta predpotopná armada k ničomu, dnes dominujú drony
novy konflikt vznikne skôr na uzemí ZSSR, adapti su Kazachstan alebo Gruzinsko
russko s ekonomikou ako malý jojo chce komu diktovať?
Smeraci už útočia aj na madarov
Madarský volič sa nenechá zastrašiť touto Hedvigovskou, protimadarskou vladou
geronťaci uz môžu len ticho v kute spominať
jáj dobre, ty radsej medvedicu
russko od začiatku žobre o zrušenie sankcií takze diktovať bude Európa
russko mevie dobyt ani Ukrajinu
úspešná, mladá a atraktívna ale to nie je liga pre dezolatov :)
posielam tvojej starej žiletky
tieto krčmové ficiny s borovičkou a vajglom v papuli kazdeho len bojovať posielaju ale sami hromadne podpisovali odmietnutie branit nasu vlasť
milujem krasne a inteligentné ženy, nie ako tie fúzkate mangalice dezolatov
dufam že zo zakopu ma tam posielaš, alebo žeby nie
takže zatial bol Pokrovsk dobyty len virtuálne a naši dezolati to hltajú :)
Myslím že aj maďarský volič vidí ze tejto vlade na nich nezaleží a ututlali este aj pripad Hedvigy Malinovej
Odporúčame