pokial fico škrieka tak PS rastie
železnice su odrazom tejto neschopnej vlady
slovenska invazia do čiech, aj tam im to dokafreme
ficove móresy sú s kazdym si vytrieť zadok
fico dobre vypiekol s náckami, vzal im agendu aj s maskotom a teraz sa ich vsetkych zbavil ako špinavej handry
ďalší slovak čo ide dobabrať bratov Čechov, rozpadajúce sa železnice nestačili
na slovensku vraj korupcia nie je
to je tá vlada mieru a pokoja
hlupak Bombic slúžil epsteinovcom a tak aj dopadol
naziZderáci sa boja kriedy
čiže mier sa zasa odkladá pretože russ ma nezmyselné požiadavky
bombicovec Kali sa musel svojho zastať
a urcite bude žobrať v EU o pomoc a hlavne prachy
bombicovci váš vocca ostava bručať vo väzbe
naslubovali mu hory doly a teraz ho ficiny nechaju hniť v base
nemal by sa tolko škeriť krpaty lebo mu praskne botox
ficoinflacia zasiahla naše peňaženky
skôr peklo zamrzne pokym russko bude s mierom suhlasiť
Odporúčame