to sa môže stat len v prašivom russku
to sa môže stat len v prašivom russku
inak zostalo nejaké russke ticho okolo Pokrovska, už ho dobyli či ako?
na Slovensku mame predsa inšie problemy ako prevraty a dve pohlavia
maďarská klobasa tam bola čo žobrať?
krasna jesenná štatistika, matke Zemi sa ulaví
Kto by to bol povedal na začiatku konfliktu že nezlomna Ukrajina sa bude takto statočne brániť russkemu agresorovi, úplny opak našich zbabelych chlastencov ktori podpisovali odmietnutie vojenskej sluzby a zapredali by Slovensko
Lavrov sa odstahoval do žrebčinca
ficina dostala čo si zaslúži
takze ficina je vojnový štváč
poľutoval Orbána :)
Namiesto pôvodne jednej Ukrajinskej vlajky sú teraz na budove českeho parlamentu tri vlajky.
Pekne privitanie stareho bolsevika :)
a o tom Pokrovsku nejak ticho, russké povesti a báje tvrdia že ho už dobyli
aj Stalin vraždil najbližších
ale taky Hitler mal aspon nejake uspechy
Beňová čo hlasovala za green deal sa teraz musí citiť ako taká použitá handra
nás tu ruinuje ficova transakčná bomba
juuuuj tie šťastné japonské očká
Maťo je symbolom porážky totality ale taky fico jej nositelom
slovenske Tatry budu skanzenom, nech žijú tie Polské
Odporúčame