prorusske multinicky šklbe od hnevu
prorusske multinicky šklbe od hnevu
ale elektriku by chcel každy lacnú
s čínou sa netreba maznať, jej ekonomika je silno zavislá na západnej spotrebe
jednoducho sedlak z Očovej
po 4 rokoch russkej agresie sa vojna čoraz castejšie presúva do Wagneristanu
a bude horšie, zvykaj si
socializmus je mrtvy projekt ako sme sa už poučili z minulosti
Turek je taky politik ako pretekár
za uspešnym pribehom číny je zapad a ten ho aj ukončí
ked ludia protestuju proti turbinam tak ako chcú nabijať svoje mobily?
prečo mám pocit že Okamura stale žmúri?
Potkanova energetická zbraň sa obracia proti nemu. Čierneho zlata je nadbytok. Až do konca roka 2027 by mal prevládať prebytok ropy, keďže Saudská Arábia dlhšiu dobu zaplavovala trh v snahe udržať si svoj podiel.
neni dna, neni dna čo by nehorelo russko
Japonska komedia z moravy
ta špata je oblubena kade chodí
po pansky za ministra
dokonca aj Gazprom so svojim plynom sa sem chce napchať silou mocou
evergreen dezolátov že pomrzneme sa nebude hrať ani túto zimu, plynu je dosť
Odporúčame