ešte že máme za severneho suseda väčšieho a uvedomelejšieho slovanskeho brata
ešte že máme za severneho suseda väčšieho a uvedomelejšieho slovanskeho brata
ja viem ze to bolí ale to je nova realita sveta
pohlavničkovia to je čo, ešte členstvo v NATO :)
preemotikonované russopitchky to tušim boli pri ❤️
nech rozdava zo svojich a nie z našich vysokych dani
viac menej je Ukrajina už v NATO
dobre infohovňáčik
prorusske multinicky šklbe od hnevu
ale elektriku by chcel každy lacnú
s čínou sa netreba maznať, jej ekonomika je silno zavislá na západnej spotrebe
jednoducho sedlak z Očovej
po 4 rokoch russkej agresie sa vojna čoraz castejšie presúva do Wagneristanu
a bude horšie, zvykaj si
socializmus je mrtvy projekt ako sme sa už poučili z minulosti
Turek je taky politik ako pretekár
za uspešnym pribehom číny je zapad a ten ho aj ukončí
ked ludia protestuju proti turbinam tak ako chcú nabijať svoje mobily?
prečo mám pocit že Okamura stale žmúri?
Odporúčame