Ale vyhral. Bola to teda jednoznačná výhra, Trump bol tvrdo a jasne porazený
Ale vyhral. Bola to teda jednoznačná výhra, Trump bol tvrdo a jasne porazený
Biden vyhral, bez ohľadu na to, komu budeš nadávať, a koľko tu budeš vypisovať
Odopretá lekárska starostlivosť im je preto, lebo v prvom rade ani tým ľuďom čo odmietajú testy nejde o svoje zdravie. Ak chcú, môžu ísť do nejakej súkromnej kliniky, ktorá nevyžaduje papier.... Jáj počkať, taká nie je, lekári nebudú riskovať svoje zdravie kvôli dezolátom ani tam :D
Jasné, všetci sme idioti :P Ale Biden je víťaz, a ty ani nikto to nezmení. A kľudne si sem dávajte všetci odkazy na konšpiračné weby
Tak. Kľudne uveď ďalších 100 konšpirácií. Biden sa stane prezidentom, lebo ho volilo viac ľudí. Nie ako Luky z Bieloruska :D
Robo zas piští a robí drámu :D
že blokchain na lístkoch :D :D na dnes bolo internetu dosť... to už radšej hlavné správy
Výborne Peto, percentá pôjdu hore. S červenohnedou čvargou ani len neobedovať za jedným stolom.
ďakujeme za vyslovenie názoru z 18. storočia
to ešte stále snívate o tom že Trump vyhral? :D
90 % je super, keby tie protilátky vydržia aspoň tri mesiace bolo by po pandémií.
od prvého pohľadu trumpetka v aute čo si myslí, že je dôležitá
No, dúfam že ostatný už uľievajú :D na nervy to pomáha a vo väzbe už taká možnosť nebude
on prezidentom bude. Len popísali aký cirkus pred tým bude robiť trump.
Odporúčame