som si myslel že komunisti a náckovia sú nepriatelia, ale asi nie...
som si myslel že komunisti a náckovia sú nepriatelia, ale asi nie...
tu je Rasťo... a kde majú šéfa? :D Dobre dobre tuje :D :D
Len aby mal Luki robiť komu diktátora keď dá zatknúť všetkých múdrych ľudí...
to je dobre že je pripravená, po 12 rokoch je toho potrebné ešte veľa upratovať
Muchotrávky červené ostali stáť ako telce :)
Čo som mal na to ako pochopiť? Ak to bol sarkazmus, tak ten sa neda vycitiť z textu
Lebo im je relativne aj dobre, aj ked neslobodne. A na zapad sa zo slovenska hrnie každý šikovnejší
nieee debata sa tu rušiť nebude. Je to jedna z mojich záľub robiť nervy starým komáčom :D
ale ňuňu, rusofil sa odkazuje na štúdiu Globsecu :D:D:D:D:D:D:D
pretože tu je sloboda, nie komunizmus. Slováci jasne ukázali vo voľbách, že červená čvarga tu nemá miesto. Takže kvôli pár muchotrávkam červeným sa bude dekovať väčšina?
žiadne voľby som nemanipuloval, západ nechce žiadnu kolóniu, a nie, západu "neodzváňa"
páči sa, vieš kde je Rusko a Čína, môžeš sa presťahovať
Neúctivé je že ste zmanipulovali voľby, a nie to že tam ľudia chcú slobodu.
Komáčov nepresvedčí už nik, to je o vás známe. Vždy len to svoje.
Áno, tých 40 centov zdrví náš rozpočet.
Áno Čaputová zmanipulovala voľby proti smerákovi a Pán Lukašenko získal 80% lebo ho ľudia milujú lol.
Jasné, nepodporujme nič, ale dajme dôchodcom 1000€ penzie! NIE! Dajme dôchodcom 2000€ penzie!
Tak tak, zapamätaj si nick deltoid, tomu nevysvetlíš nič.
Odporúčame