"Nezaočkovaní nesmú byť postihovaní ani vyčleňovaní z bežného života." podĺa mňa musia.
"Nezaočkovaní nesmú byť postihovaní ani vyčleňovaní z bežného života." podĺa mňa musia.
keby nedostávajú ľudia 50% zo superhrubej mzdy ako teraz, tak by žiadna podpora štátu nebola ani potrebná
"nič neznamená" :D :D preto dáva unášať opozíciu a prosí Putina nech mu pomôže? Ok teda no...
nádherná konštruktívna, červená odpoveď :D
Červených už nik nechce, ale držia sa zúbkami a nechtíkmi statočne. Zatiaľ.
Pekný článok. Nechcem sem pliecť politiku, ale aha koľko ľudí neverí na koronu... Keď týmto ľudom niekto povie že existuje umelá inteligencia produkujúca deepfake videá a ovplivňuje ním verejnú mienku, kto tomu uverí? Nemáme proti nej šancu. A roboti ovládaný na dialku sú zbytočný, načo by by s nami AI bojovala vo fyzickom svete?
predstav si, nie som z BA, som z malej sedláckej dediny plnej alkoholikov. Presťahovať sa do BA bolo jedno z top rozhodnutí v mojom živote.
myslíš tých bezdomovcov čo si dajú pred seba klobúčik, opijú sa čučom a keď sa zobudia po 4 hodinkách idú si kúpiť za "vyžobrané" ďalšie čúčo?
Sion, to je to mesto z Matrixu? :D Dúfam že toho sa ten zákon netýka
infokuryr tečka cé zet. Na dnes internetu stačilo :DDD
veď hej, asi si zle pochopil ale jom zástancom druého a tretieho pilieru. Avšak, keby si môžem vybrať, radšej by som tie peniaze chcel na výplatu.
'Keby si v komerčnej banke mesačne sporili iba po 10 eur, za 40 rokov sporenia by mali 4 800 eur' áno, to by bolo super, keby platím len polovičný odvod do sociálky ako teraz, s tým že sa vzdám dôchodku. (ten by som si zmenežoval sám, a verím že omnoho lepšie ako štát/Dss)
aha aha, strašenie migrantami, to som už dávno nevidel xD
Áno, laboratórne výsledky nie sú dôkaz. To že rusi povedia "to mi ne, to síajej". To je ten pravý dôkaz.
jedná sa o vzťah Nemecko Rusko, ale trebalo zas kopnúť do Ameriky
Odporúčame