WoW WoW WoW nečakanééééééééééé
riadne si rozpumpoval srdiečka ruskej čvarge ako pozerám :D
Či čakať od Lukašenka, od červenej čvargy ma nič neprekvapuje
policia ti povie, zastavte, ta to znamená ZASTAVTE... nič zlé sa nestalo, čo ho mali prosiť?
Neštastie pri výcviku, nič viac... Dokonca prerušili výcvik v rámci smútku za obeťami. Nie ako pekelníci keď im vybuchol Černobyl a povedali že šlo len o maličký požiar
Sa naši diplomati museli riadne potešiť keď sa dozvedeli že idú z toho pekla domov. xD
Nasilie je vám vlastné?????? Pred MINÚTOV si napísal ako chceš dávať kopačky na prsia testovačom xD
Istotu práce mám, výplaty tiež(nerobím na čierno niekde v krčme) Lbgti fakt nie sú nebezpečie .... Cestovanie je pecka aj keď som už dávno nikde nebol. A voľný trh je super, konkurencia a pretekanie musí byť. Nemusím padnúť na nos.
Aspoň na dačo bola tá korona dobrá, ľudia sa troška skamarátili s digitalizáciou
Keď to bude otestované, dal by som si to hneď. Neboj sa, vy červenohnedý na to nebudete mať z dávok peniaze.
No 800 v hrubom s tým, že som celý deň s deťmi v piberte + musím doma pripravovať písomky... to je fakt zlé
Prívržencom Voccu sa tvoj koment nepáči xD
Uff koľko kotliet sa privalilo do diskusie :) už ste prišli z protestu sem či ako?
Kotlebovci dnes smútia, či ako to majú? :D
Koľko politických odborníkov sa tu zas stretlo, škoda Vás tu je, keby Vás Rusko, USA, a Čína počúvla, ihneď by bol svetový mier a všetci by boli štastný :)
Výborne, len málo umelcov vie takto podporiť z vlastných financií. Ale tak banksy je šéf, má riadne obrazy.
Áno, hovorí to o tom že aj v miliardovej číne sa to dá dostať pod kontrolu keď sú ľudia doma a nosia rúška. Sú v tomto výborným príkladom
Darmo, pre nich sú zdroj hlavné správy a infovojna. Keď sem uvedieš oficiálne vyjadrenie vlád, prípadne link na nejakú štúdiu, tak je to manipulácia vedcov a fašistov pri moci
Odporúčame