Blaa blaaa blaaaa, blaaa blaaaa
Slovák = sponenec s NATO. Tvoj názor tu v debate nič nezmení. Hejá hejá hejá Majestatna Amerika :)
Som rád že o tomto informovala pravda. Treba ľuďom ukázať, že my slováci sme spojenci s USA a nie Činou a Ruskom. Naštastie.
no vy ste sa tu už rozplakali teraz :/
Konšpirovať si to môžte koľko chcete, na rozsudku nezmeníte nič :)
O akej pozmenenej threeme rozprávaš? Analytik sa vyjadril tak, že to pozmenené nebolo.
to tu ale bude zas plaču smerákov ak rozhodnú o jeho vine :)
kto koho núti do očkovania? Iba o tom rokujú.... a stavím sa že to povinné nebude.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
5,763,338 (99%)
in Mild Condition
66,464 (1%)
Serious or Critical
mali ste štastie že ste boli v 99%
ako dobre že sa niekto nechce dať zaočkovať, aspoň nebudú dlhé čakacie rady.
ja by som bol len zvedavý, že koľko ľudí by na 40% zhodnotenie skočilo aj dnes...
ako vidieť liberalizmus aj v tomto je extrém....
takže Bratislava môže za to, že tam príde niekto z dediny/málomesta a dofetuje sa tam?
táto nenávisť na Bratislavu je mi záhadou :D
dobre, priemerná mzda je zlý ukazovateľ, ale keď si porovnáme priemerný plat java programátorov, tiež je tam cíteľný rozdiel:
Bratislava: 2100e, Moskva: 1700e.
Po prepočítaní kúpnej sily by to bolo:
Bratislava: 1930e, Moskva: 1700e.
čiže stále platí, že taký priemerný programátor zarobí v Moskve o 230e menej, za to isté. Nie je to až taký rozdiel ako som čakal, ale stále je.
No ešte nám niečo vysvetli, otvor nám sprostým ovciam ešte viac oči, nech vieme kde je prauda.
O aké komodity a meny ide? O euro a rubeľ nie...
To nie je zloba na všetko sociálne a slovanské, ale na štát ktorý vyvýja (asi dosť drahé) zbrane pričom priemerná mzda je 250 eur
Odporúčame