pises : "Je zaujímave čítať príspevky poniektorých diskutérov,ktorý nie tu bohorovne vypisujú,ako všetky možné krajiny ignorujú rozsudky z Hágu,len jeden nespomenú."
stale si nevyjasnil, co su to tie "rozsudky z Hagu" a tie "vsetky mozne krajiny" . . .
len blabotas a ani nevies ake sudy v Hagu vobec su
:DD


