uz ste asi zabudli ako Lavora vysmiali minuly rok na mnichovskej bezpecnostnej konferencii
cele auditorium sa valalo od smiechu pri jeho zufalej obhajobe anexie krymu
:)
uz ste asi zabudli ako Lavora vysmiali minuly rok na mnichovskej bezpecnostnej konferencii
cele auditorium sa valalo od smiechu pri jeho zufalej obhajobe anexie krymu
:)
Institut ekonomickych predpovedi ruskej akademie vied :
dopad sankcii na ruske HDP : 8-10%
dopad sankcii na europske HDP : 0.5%
tak tie predpovede WIFO sa akosi nenaplnili :))))
zase vam zostalo uz len vyhrazanie sa zbranami, co ?
smutne
pekna blbost - najvacsi znecistovatel je samozrejme cina - v absolutnych cislach
ale pekna tabulka je s pomerom HDP k tonam CO2
tam hned vidno, ktore su spinave a znecistujuce ekonomiky
tieto individua stravia len predzutu propagandu servirovanu z petrohradu
:))
parlamentni blitky
hlavne sratchky
wc24
same lepsie zdroje
:))))))))))))))))))0
neradutje sa
podla rusofilnej uderky to znamena, ze slovenska ekonomika klesla
:))))
po celej maticke koluju skazky o tomto mytickom fenomene :D
prelozim pre tych co nepochopili, pretoze podla ruskych trollov :
pokles = rast - ked sa hovoro o rusku
rast = pokles - ked sa hovori o EU a US
to si tuto insitnu ekonomiu vystudoval u vas v derevni ?
ale ved vy ruski trolli stale tvrdite ze rusko prichadza k miliardam hlavne kvoli sankciam
:DDDDD
ale nie, len musis pouzit rusku logiku, ktoru ma ruski trolli naucili nizsie :
pokles = rast
oslabenie = posilnenie
:DDDD
tak urciteeeeee
a dokazom je, ze uz niekolkonosabne silnejsie ekomoniky US a EU za posledne roky rastli a ta ruska klesala
:)))))))))))
kedze ich HDP je asi tak 30tina HDP zapadu
:DDDD
nemal byt nadpis skor :
Ruska ekonomika by sa mala do augusta zastavit
????
:))))))))
Odporúčame