rusofilna logika :
europska TTIP s USA : nie nie nie
ruska TTIP s Cinou : da da da
rusofilna logika :
europska TTIP s USA : nie nie nie
ruska TTIP s Cinou : da da da
hlavne ze rusko sa stabilne ruti k zahube :)
nedavne zlyhanie protonu s mexickym satelitom , teraz zas odklad startu k ISS
rusom uz ani ta taxikarcina nejde
ha HAAA haaaaaa
toto vitazoslavne priniesla ruska propaganda uz davno, ale akosi zabudla dodat par faktov :
1. francuzsky parlament v nedolezitych (nezavaznych) veciach hlasuje bez kvora
2. "vyhlasenie" priniesol rusofilny poslanec, ktory organizoval vylet na Krym
3. hlasovalo 101 z 577 poslancov (za 55, proti 44, zdrzalo sa 2)
to je akoby Kotletkovci dali hlasovat o spravnosti minuty ticha za Tisa a hlasovalo by u nas zo 150tich poslancov 30 ludi , 14 ludi za , 12 ludi proti a dvaja by sa zdrzali
a kotletkovci rovnako ako francuzski rusofili by zostali akurat tak vsetkym na smiech
:)
ha HA, ak je tvoja rustina na urovni tvojej anglictiny, tak nie je co zavidiet.
pretoze z clanku : bloomberg nic nepomenoval, ale rusko sa pochvalilo samo a zvysok clanku sa nesie v skeptickom duchu, vid napriklad vyjadrenie odbornika o likvidite na sekundarnom trhu
ale rusofilna uderka prekruti hocico na svoj obraz, ze ?
dochodca : z tohto sa neda prezit! slubovali ste nam novy prepocet dochodkov!
medvedev: teraz nemame peniaze, ale drzte sa !
:D
rusofilna uderka prekruti kazdu blbost :)
rustina vam ide lepsie?
:)
HOAX a konspiracia je tvoje "ziadne video ani fotka" :)
a k tomu este :
Sberbank : priemerna ruska mzda je nizsia ako cinska
Mutko chce podla vcerajsich slov kriminalizovat uzivanie dopingu
alebo
zufala snaha ruska dostat sa na OH
toto nekukajte ak rozumiete po spanielsky
https://www.youtube.com/watch?v=JyVJ GGkObb0
inak, VenezuelaReporterosDeCalle je zaujimavy kanal zachytavajuci kazdodennu realitu vo Venezuele. medzi videami tiez obcas najdete videa z lyncovania, ktore je momentalne na vzostupe - ludia su uz mimoriadne frustrovani a svoj hnev si casto vybijaju na chudobnych zlodejoch jedla - zapaluju ich na ulici alebo ich zmlatia do krvi
igelitka toaletakov : 9000 bolivarov
priemerna mzda : 14000 bolivarov
precitajte si o socialistickom zazraku :
davam bolsevikovi rok, maximalne dva
posledne dni zacali vznikat nepokoje kvoli nedostatku potravin a deje sa to hlavne v mensich mestach. ludia sa sice boja armady, ale maduro bude mat problem s takto rozsirenymi a decentralizovanymi demonstraciami
290 km severne od Alexandrie - to je asi 150km severovychodne od poslednej polohy z ADS-B
hlbka mora v tych miestach je okolo 2.5 km
hm, ULB na rekordery Airbusu pouzivaju standardnych 37.5kHz - to je deteokvatelne z max 5 km, bezne 1-2km
inak ELT :
t 08:25L (06:25Z) Egypt Air reported that search and rescue have picked up an emergency locator transmitter (ELT) signal. Dawn in the area was at 04:26L.
mozno fakt nejaky vojensky PSR niekde na ostrovoch
dival som sa na CSVcko kompilovane z prijimacov ADS-B z flightradaru a tam nie je nic podozrive. posledna poloha/rychlost :
UTC Timestamp Callsign Latitude Longitude Altitude (feet) Squawk Ground Speed (knots) Heading Data Type
00:29:33Z.558 MSR804 33.6757 28.79242 3697 5 1455 534 136 ADS-B
Ak sa hovori o podivnych manevroch v poslednych minutach (pricom RoD v tomto pripade bol okolo 13k-14k fpm) pravdepodobne to videli na klasickom SSR, aj ked ADS-B tiez patri medzi sekundarne sledovacie metody...
tazko povedat ci to zachytil nejaky PSR - pri beznych vyzarovacich vykonoch su dosahy len okolo 100km, pricom greci maju PSR len v Atenach (teda mozno maju este nejaky vojensky) a jeden PSR je na Cypre ale to je tiez celkom daleko...
Odporúčame