ty mozes so svojou logikou vystupovat v cirkuse :)
ty mozes so svojou logikou vystupovat v cirkuse :)
coze, pocty ?
ved konvencia operuje len so suhrnnym vytlakom :)
zeby preto, ze bol vo vzduchu pretoze nacvicovali pristavanie ? :D
skor preco ruski velitelia vystavuju svojich pilotov takemu nebezpecenstvu kvoli takej blbosti. je len otazkou casu ked ten rusky srot pri takomto manevre zahuci do mora...
to su asi take porusenia konvencie ako ruske plavby cez uziny svojimi "lietadlovymi kriznikmi" :)
"polsky vrtulnik nedokazal vzlietnut"
ukajaj sa svojimi vymyslami dalej, sergej, ides !
ako americania spravne poznamenali, takete manevre su nezodpovedne a nebezpecne...
...hlavne pre ruskych pilotov, vdaka tym srotom, ktorymi su nuteni lietat
omg, vy rusi by ste mali wikipediu citat radsej v rustine :D
pekneho strasiaka si si postavil dedulko a aj si si ho pekne zapalil :)
hlavnespravy : americky torpedoborec utiekol ruskej stihacke
:D
ani urazky ti nejdu dedulko
blabotat klamstva to ano, ale ze po dokazoch "peticia", "memorandum" alebo "list" podpisany Einsteinom ani vidu ani slychu sme si pri tebe uz zvykli
niekto si masiruje ego lzivymi ale podla neho bombastickymi prispevkami (ty dedulko)
niekto si masiruje ego odhalovanim tychto klamstiev (ja) :)
trapne oslovenie ?
ale ved to je take mile a pre niekoho komu taha na 90 urcite :)
za to ty dedulko dokazes len donekonecna klamat a dokazy zase nikde :)
takze uz to je "peticia", "memorandum" a teraz aj "list" , hehe
v skutocnosti sa Einsteint podpisal pod dva listy :
1. list Szilarda z roku 1939, ktory hovori o riziku, ze Nemecko vyvija bombu a urguje USA k vlastnemu vyvoju bomby. Einstein podpisal.
2. list Einsteina z roku 1940, ktorym Einstein upozornuje na nemecky uranovy vyskum a urguje na rychlejsi postup.
ziadne ine "peticie", "memoranda" ani "listy", ktore by vyzyvali na "verejny test" alebo "nepouzitie bomby" Einstein nenapisal ani nepodpisal
dedulko, ty sa nas tu od vcera snazis klamat, ze Einstein podpisal nejake "peticie" potom zase "memoranda" proti pouzitiu bomby, ale to je jednoducho zase len tvoja prachsprosta loz
jediny list pod ktory sa Einstein podpisal je ten, ktory urgoval USA k vyvoju bomby
pocas a ani po dokonceni vyvoja sa NIKDY nevyjadril ani nepodpisal pod ziaden dokument, ktory by ziadal "verejny test" alebo "nepouzitie bomby" - su to vsetko len tvoje vymysly, dedko
omg, dedulko, budes sa strapnovat este viac ?
co je tento dokument ?
"Potom predlozil Einsteinovi memorandum vedcov Rooseveltovi s poziadavkou nepouzit jadrovu zbran.List Einstein podpisal"
pretoze dalej manipulativne pokracujes a popisujes "Memorandum z 11.6.1945" , lenze :
dokument o ktorom lzivo hovoris, ze je "memorandum" je v skutocnosti sprava :
Report of the Committee on Political and Social Problems
Manhattan Project “Metallurgical Laboratory”
University of Chicago, June 11, 1945
(The Franck Report)
si obycajna k l a m a r k a :)
tu mas tu peticiu - oskenovany original aj s transkripciou, ktora obsahuje mnou citovany text
Odporúčame