dedulko zase nam predvadzas, ze staroba ti nerobi dobre
alebo len ucelovo pleties dve veci
1. list szilarda a einsteina, ktorym upozornuju, ze nemecko moze vyvijat bombu a urguju usa aby zacali na vlastnom vyvoji.
2. peticiu szilarda (ktoru einstein nepodpisal) - o ziadnej japonskej generalite ani politickej spicke sa v nej nepise (zase len tvoj dalsi hlupy vymysel) - ziadali vlastne len o zverejneniu testu -
"that the United States shall not resort to the use of atomic bombs in this war unless the terms which will be imposed upon Japan have been made public in detail and Japan knowing these terms has refused to surrender;"
ale na tvoje klamstva, polopravdy a mystifikacie sme uz zvyknuti, dedulko :)


