strana 92
v 300 stranovej sprave sa pise o vypovediach 62 svedkov
dokazov su tony a kremlu zase zostava len zatklat a zatklat a nevydat vrahov
rovnako ako ohladom mh17
ze neexistuje dokaz , ja odpadnem, ved cela sprava je plna dokazov
co uz len stopy po poloniu, kamerove zaznamy,svedkovia . . .
ze neexistuje dokaz , ja odpadnem, ved cela sprava je plna dokazov
co uz len stopy po poloniu, kamerove zaznamy,svedkovia . . .
ze neexistuje dokaz , ja odpadnem, ved cela sprava je plna dokazov
co uz len stopy po poloniu, kamerove zaznamy,svedkovia . . .
radiologicke stopy vsade kam sa ti dvaja agenty pohli
kamerove zaznamy
62 svedkov
malo ?
Polonium was identified only after Litvinenko's death, on 23 November. Doctors and Scotland Yard investigators could not detect polonium earlier because it does not emit gamma rays, which are encountered with most radioactive isotopes. Unlike most common radiation sources, polonium-210 emits only alpha particles that do not penetrate even a sheet of paper or the epidermis of human skin, thus being invisible to normal radiation detectors in this case. Hospitals only have equipment to detect gamma rays. Both gamma rays and alpha particles are classified as ionizing radiation which can cause radiation damage. An alpha-emitting substance can cause significant damage only if ingested or inhaled, acting on living cells like a short-range weapon.[19] Litvinenko was tested for alpha-emitters using special equipment only hours before his death
nie, neda sa lahko zistit
to bol predpoklad oboch agentov FSB
lenze anglani na to aj tak prisli
precitaj si spravu
a zase nam tu bude rusofilna uderka vypisovat, ze "bez dokazov" a "vraj" a ani jeden spravu neprecita
dokazov su tony a pohyb oboch agentov FSB je dobre zmapovany z radiologickych stop
ako sa vyjadruju anglani - ich chyba bola, ze to spravili v Anglicku, niekde inde by im to mozno preslo
a co kremel ?
opat zatlkat, zatlkat, zatlkat a hlavne spochybnovat vysetrovanie ...
to bude asi tym, ze v slobodnych castiach sveta sa o krizach moze hovorit :)
vrah strelkov sa rozhovoril v radiu o popravach, ktore robili na vychodnej ukrajine :
vidim, ze lepsi den na zaplatenie 80k "zlatych" rublikov za hotel som si nemohol vybrat
alebo zeby hej ? :)
kde by uz kadejaka troska slovenskeho prekariatu naskrabala na letenky
:D
toto skusala ruska propaganda pred rokom
a kde je teraz ?
a pritom sa do slepej ulicky dostala zas a znova ruska propaganda . . .
Odporúčame