to je rovnaka manipulacia ako spravila RT pred niekolkymi tyzdnami. holandnani povedali, ze "nemaju zaver vysetrovania, ktory by dokazoval, ze to bol BUK".
RT uz ale reportovala, ze "holandania popreli, ze by to bol BUK"
navyse - rebeli sa k zostrelu aj k tomu, ze BUK maju sami priznali a majitel tahaca, ktory viezol BUK (biele volvo) svedcil, ze mu ho ukradli vojaci rebelov


