ake cudzie ?
myslis ruske ?
tak este zhrnutie pre miestnych desat rusofilnych konspiratorov, ktori stale tvrdia ako sa im dari obracat verejnu mienku proti nato a usa. predsalen ste mimoriadne odtrhnuti od reality, takze polopate :
podporovatelia konvoja : tisicky
odporcovia konvoja : jednotky az desiatky
zlost rusofilnych konspiratorov : na nezaplatenie
a hadam najsrandovnejsi boli ti "odporcovia" s ruskymi vlajkami - dokopy desiati :)
aeronet prida zopar anonymnych odbornikov, sputniknews napise, ze "sa neda vylucit ani tato moznost" a uz sa to medzi rusofilnymi konspiratormi bude valit ako lavina
francuzsky vysetrovatel prave pred kamerami povedal, ze druhu skrinku nenasli a ze nepredpoklada, ze by bola "rozbita na kusky"
ja som uz o tvojich kognitivnych schopnostiach hovoril v prvej reakcii
to si si nevsimol ?
udajne idu po americkej stope .
zatkli americkeho imigranta, ktory pracoval na leseni
tvoj nick mi je uplne u p....
deficit kongnitivnych schopnosti dokazujes sustavne, takze mna ta tvoja dedukcia ani neprekvapuje
vidiet ho v telke na nejakych fotkach alebo dokrutkach je jedna vec
verejne vystupenie je vec druha
heh, to je ta schodzka, o ktorej uz v sobotu rossiya24 informovala, ze sa stala v pondelok 16.3.2015
len ruske media su schopne prinasat spravy z buducnosti!
hehe, rossiya 24 informovala v minulom case o schodzke s kyrgyzskym prezidentom, ktora sa ma uskutocnit az v pondelok :
to vysvetlovat cloveku (hadam?), ktory sniva mokre sny o vlastnom diktatorovi by bolo zbytocne
podvratak je akurat tak carnogursky prednasajuci nad sovietskou vlajkou
neprial by som takemu Azerbajdzancovi alebo Uzbekovi stretnutie s ruskymi neo-nacistami na moskovskej ulici
skutocne nadherny graf : Russian Brain Drain :
no hadam nenasledujes putl3ra aj s tou jeho ischemickou cievnou mozgovou prihodou.
pravopis by tomu aj nasvedcoval
nie nebolo a nie nenarastol.
klames
ze v demokracii :)
chcel si napisat v tandemokracii s medvedom, kde si schvalili predlzenie volebneho obdobia z 4 na 6 rokov.
to je take mile, demokraticke
mozes sa ist upokojit na aeronet alebo ac24. predtym este :
"Putin nie je Hitler, ale klame rovnako"
Odporúčame