z clanku :
" . . . vyhlásil generálny tajomník OBSE Lamberto Zannier"
ale to by ste nemohli byt obaja rusofilni konspiratori, ze?
z clanku :
" . . . vyhlásil generálny tajomník OBSE Lamberto Zannier"
ale to by ste nemohli byt obaja rusofilni konspiratori, ze?
dokazu vyrobit . . .
ale o dvadsat rokov neskor
Takze teraz je uz Bociurkiw "len novinar" ?
Ked ale hovoril o tom, ze priestrely na MH17 sa mu zdali ako po gulomete, tak ho ruska propaganda pasovala za experta na zbrane z OBSE !
flexibilita rusofilnej chrbtice je nemeratelna
miestne konspiratorske ovecky zrazu pochybuju o pravosti sprav , hahahahaaaaaaa
za to ale svedectvam od anonymnych a zmiznutych svedkov, uniknutym tajnym informaciam uz z konspiratorskych webov nemaju problem uverit
papajte ovecky
nehovor, hovnoruska sa uz vzdal so stiahnutym chvostom a uz su to len "predstavitelia ozbrojencov"
hehe
ze aeroneeeeeet , hahahaaaaaa
tipnem si bez citania - zase "anonymny svedok" ?
ale je
lenivci, menej inteligentni a nevzdelanci mozu pouzit aspon vycuc nizsie
patenty som si pozeral po klamstvach od eroosvelt/obcianskeSOS
je to poriadna bieda
jasne, rusko prilaka mozgy z europy a usa a do roka a do dna sa z neho stane technologicka velmoc, ktorej ekonomika nestoji a nepada len na exporte ropy
snivajte s nami
ktore krajiny mas na mysli ?
severnu koreu
kubu
barmu
bielorusko
iran
sudan
yemen
?
Ruske media dnes vitazoslavne oznamili, ze za moskovske metro sa plati v prepocte len 50 centov.
A pred rokom to bolo az 1 dolar!
netreba az tak slepo verit ruskej propagande
devizove rezervy sa stencuju a viac ako dve tretiny su v statnych fondoch viazanych na rozvoj infrastruktury a podobne - nie su to volne peniaze dostupne ihned a uz vobec nie bez skrtov v domacich investiciach
k zlatym rezervam : ha ha ha haaaaaaaaaa. cista loz
podla ruskeho ministra kultury to je sposobene tym, ze maju chromozom naviac , hehe
Medinsky is so keen to demonstrate Russia’s superiority to other nations that he has even said that Russia’s perseverance in the face of all twentieth-century catastrophes, indicates that “our people have an extra chromosome.”
Odporúčame