Senát obžaloval Klausa z velezrady
Lebo to s Klausom suvisi a ak to nechapes tak si pravnik:)Ale obycajny clovek tu vidi svinstvo,len Tebe to robi zjavne problem:)Takze prepac,ale ja som necital ustavu ČR a keby aj tak je to jedno.Na mne nezalezi ani na tom co si myslim ja a mozno vacsina Cechov.Len chyba je to ze ked niekto urobi takuto sabotaz a je zo spravneho tabora ,tak modrodemokrati su prvi co obhajuju tento krok:(
Veta :"cital si ustavu?" ma dostala:)Berem to ako svoju chybu,odteraz berem na zachod ustavu ČR,aby som doplnil svoje ubohe vedomosti:)