Neviem kde si zobral zahradnika:)To byva vrah v detektivkach:)Pozri ja nesklznem do lacnej debaty s clovekom co sam o sebe napise ze ho chvastanie bavi.Nebudem sa tu s Tebou priet kto ho ma "vacsi".Proste si my bol s tvojimi recami na smiech,ale uz ma nudis, chvastos:)

