Mas pravdu barcode aj z bratov ( vrahov) Mašínovcov spravili hrdinov:(
Mas pravdu barcode aj z bratov ( vrahov) Mašínovcov spravili hrdinov:(
To bolo pre Pradovravneho,on to urcite pochopi:)
Ale Rusko sa nechce porovnavat zo zapadom,ved je na vychode:)
Tak potom zachovaj ludsku tvar,nepoznas ma a robis tu zo mna 500 Eurovu socku z Egypta.Mimochodom Egypt mam rad pre potapanie,len sa bojim ze pre blbych islamistov,ktotorych podporuje USA sa tam uz nepozrem.Ale je tu este Castrova Kuba:)Karibik je nadherny,zabudnes na politiku-doporucujem priatelu:)
Len minuskuj,zavist je zla vec kamos:)
No dobre kamos,tak si tam dam fotku z Kuby:)
Sorry,mozno to bolo trochu neprehladne,ale odpovedal som tomu akoze "Pravdovravnemu":)
A osobne suhlasim s Tebou,len dodam otrepanu vetu: "pre kazdu svinu sa voda vari"
Dufam ze aj pre mna,studenu nemam rad:)
Pre sudruha veduceho:,nemam,nevolil som Gašparoviča a vidim ze depresiu mas Ty Sudruh:)
Vies taketo prispevky mam najradsej,chces ma nastvat a vidim ze depku musis mat riadnu ked reagujes a uplne zbytocne:)
P.S:
Ak nie si dochodca,tak platis aj Ty Gašparoviča :)Ale mozno si este skolopovinny,podla prispevkov by si aj mohol byt:)Takze uc sa,nech mame lepsieho prezidenta:)
Aiko,ja som len chcel vysvetlit Pravdovravnemu ze jeho vykrik do tmy je zbytocny,tak isto ako moj ze nemam rad Dzurindu:)A osobne,neverim ziadnemu politikovi,takze zatial ma nik nesklamal ale ani nepotesil!Korupcia ide cez vsetky krvne skupiny:(
Nemusi to byt "Tvoj"premier,ale ked nie si dochodca tak sa mu skladas na plat aj ked to nie je "Tvoj"premier:)
Vies,taketo reci su nanic.Ja som neznasal Dzurindu,ale bol to premier Slovenska teda aj moj,aj ked som o to nestal:)
Assad ma len zlomok krvi na rukach ako pani Sarkozy,Blair,Bush.Takze najskor nech uvaznia na 100 rokov spomenutych panov a potom dajte Assadovi mesiac podmienecne:)
USA toho robi po celom svete strasne moc: plati Zidom do Izraela,posiela potravinovu pomoc do Sev.Korei,pomoc do Afriky pre spriaznene kmene,pomoc do Mexika a Kolumbie proti(alebo pre?:)drogam,pomoc islamistom do Egyptu, Syrie,predtym do Lybije.To co som vymenoval je mozno len 1% z ich "pomoci svetu":)Potom samozrejme tlacia bilionovy dlh pred sebou,tlacia dolare z bavlny a na tu ich pomoc sa fakticky sklada cely svet:)No nie je to perfektne vymyslene:)USA pomaha a paltime to vsetci co pouzivame bezcenne zelene bavlnikove US dolare:)
Cisla su varene z brucha,pravda je ze Fico bude mat stale nad cca 30%.A viete preco?Pretoze opozicia je tak roztriestena,poznacena korupciou z minuleho vladnutia a neschopna sa poucit a zbavit svojich chyb.Takze praviciari nenadavajte Ficovi ale tlacte na svjich vlastnych,potom nastane posun!Lavica potrebuje mat kvalitnu protivahu,ale dnes je to len odpad:(
Znovu zopakujem:ak by USA a EU chcelo naozaj pomoct Syrii muselo by podporovat Assada ,lenze oni stabilnu Syriu nechcu:(
Priat niekomu smrt je vyslovene neludske,ale berem to ze Zidia budu svatit a zapalia svietnik za Abraxasa podla tvojho tipu,lebo neviem si predstavit ze by si chcel jeho smrt:(
To je jedno co pise Woteriim.Ked Ty peter8562 nedokazes pochopit ze sekularny Asad a "jeho armada",je lepsia varianta pre svet a Izrael zvlast,tak Ti niet pomoci.Nechapem kde sa vo vas bere ta angazovanost v konfliktoch za "demokraciu" v Libyji,Syrii,Egypte,ale Bahrajn je vam ukradnuty.Ale staci ked hlavne spravodajstvo urci vinnikov a papagaje ako Ty rackuju do omrzenia nepravdy:)Nenapadlo Ta niekedy premyslat o tom?Alebo este horsie,mas za to zold:(
Furst-Hron-Slavex,co chlapci?Zacala nocna sluzba?:)Peknu nicim nerusenu zmenu prajem:)
Ja by som dal navrh ze na mince by mohli pouzit nase Platinove sitka ,su lacne a ked sa vysmirgluju od hrdze aj leskle.A aj uspora na vahe by bola,staci jedna ne-hodnota:)
5 Eur je cena za co?Za mesacnu prevadzku fabriky Slovalco rozratane na 5 000 000 Slovakov.Vidim ze mas prehlad v problematike za pol hodiny si nasiel sumu 5 Eur :)
Ale krach firmy,nezamestnanost 3000 ludi x priblizne 3 clenovia v domacnosti.Vies ono mat pekny "TRH" je pekna vec,ale rodiny na dne je casovana bomba!Tie poucky ze trh vsetko vyriesi uz neplatia,zabudni na to,pochop ze to je blud:(
Pocuvaj Shark mam taky dojem ze Ty si Mikloš:"malo by sa to nechať na trh" :)
Ale uz nenapises ze ako je ten trh na zapade od nas deformovany v podobe dotatcii.Pre Teba je strata 3000 pracovnych miest len nejakou nevyznamnou udalostou.Asi podla hesla cim horsie ,tym lepsie:(
Zapad si chrani svoje pracovne miesta,dava ulavy ,stimuly a my to mame nechat na trh!
Odporúčame