Nemas pravdu Zbino.Dobre vies ze "novinari" nemaju ziaden problem s uverejnovanim neoverenych informacii:)Ide o to ze mali "doporucenie" nevrtat v tom.A mozes sa stavt na hlavu a pit pri tom kolu,to co sa dnes deje tomu nasvedcuje.Dnes pisu o Ficovej kole,v SME stale obrazok Fica s kolou.Podprahova manipulacia.Podla tlace by som sudil ze Fico a kola je nas najvacsi problem a nie Dzurindove gorili:)
Ale ten tlak na Fica aj schvalujem,aspon je pod vacsou kontrolou,lebo modri nemali ziadnu!A osobne si myslim ze Gorila sa nikdy nevysetri,bohuzial ani SMER podla mna nema zaujem,asi su v tom viac menej vsetci namoceni:(Na zdravie,daj si kolu a relaxuj,politika je panske huncuctvo:)


