Test: Škoda Rapid 1.2 TSI – hra na istotu
Suhlasim s albertomj99 ze autor clanku si dal "nadpracu" ked porovnavanie rapidu a frantikov priradil len k uvazovaniu schizofrenikov.Trochu silna kava:)Podla mna sa da porovnavat vsetko na styroch kolesach,co ma odveze z bodu A do bodu B.Ide o to len za ake peniaze a s akym komfortom!Takze robit si z ludi vysmech je nepatricne.Tu nejde ze by som chcel Rapid nejak hanit,ja nemam Francuzov v oblube,ale clanok bol naozaj ladeny tendencne.Fakticky cely uvod je vyratuvanie nedostatkov Rapidu s dovetkom,ze ak sa Ti auto od Skodovky nepaci si schizofrenik:)