Poľsko chce demilitarizovať Kaliningrad a vrátiť mu meno Koenigsberg
,čítať tieto Ruské sra*** je riadna zábava :-))
Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/1709005-pols…
Poľsko chce demilitarizovať Kaliningrad a vrátiť mu meno Koenigsberg
,čítať tieto Ruské sra*** je riadna zábava :-))
Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/1709005-pols…
Dvakrát nás zasáhli, hlásila posádka křižníku Moskva. Kyjev zveřejnil nahrávku
Putin by mal prekazil plány USA a stiahnuť Rusov z Ukrajiny, Američania by tam nemali proti komu bojovať, a na Rusko by isto nezaútočili, a je po vojne, také jednoduché riešenie ,nie ?
Však sám Putin tvrdí že všetko ide podľa plánu, tak v čom vidíš problém, hádam to len nechceš nazvať vojnou
a pochybovať o slovách vodcu, to je v Rusku trestné
Raketky Rusákom dochádzajú, a na výrobu ďalších už chýba elektronika zo západu, Putin úspešne demilitarizuje vlastnú armádu, v USA sa iba smejú a súdruhovia tu v diskusiách penia :-)
A Ty si tu vystrelil už 3091 nezmyslov , a tu sme
Myslím že tam sa nikto neodváži niečo nedodržiavať, raj súdruhov
KLDR je ešte aj v COVIDe zaostalá :-) miestny súdruhovia, však podporte svojich v KLDR a vysvetlite im že COVID vlastne ani neexistuje a očkovať sa netreba :-), jaj tam nemajú internet ,tak nič
A ako? bez toho aby Rusko zničilo samo seba , prezraď
Rusko nech ide do ****, za rozširovanie NATO nech sa poďakujú do Kremľa, tam je dôvod
Ani do Kyjeva nikdy okupanti nevstúpili, a museli stade zdrhať :-)
A zmení to význam toho ?
Ruské ozbrojené sily zničili pontónový prechod ozbrojených síl Ukrajiny cez Severský Donec
Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/1708835-vs_r…
Zaujímavé, Rusi vraj útočia ale musia ničiť Ukrajincom mosty? Mosty sa ničia pri obrane proti útočiacim vojskám
Ruské jednotky sa po niekoľkých týždňoch intenzívneho bombardovania stiahli z druhého najväčšieho ukrajinského mesta Charkov.
To že sa stiahli neznamená že ustupujú, oni len útočia opačným smerom aby zmiatli nepriateľa, tak to píšu v Rusku
Rusi už blúznia, prehrávajú vojnu 50 km od vlastných hraníc, zo slabším, a snívajú o víťazstvách proti omnoho silnejšiemu NATO, však do Poľska by im polovica tej starej techniky ani nedošla, a tomu zbytku by došlo palivo, Rusko ako vojenská veľmoc skončilo, ostalo im iba to čo robí KLDR, vyhrážať sa jadrom, inak sa ich nikto nebojí
Stážovať sa musíš inde, nie mne
A Oleksandropillia je dedinka nie mesto, súdruh
Ale naozaj ? Po Kyjeve prehrávajú Rusi ďalší veľký boj, Ukrajina ich vytláča k hraniciam
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22909824/ukrajina-vojn…
Lebo tam nenabehli vojaci a nestrieľali zviazaných civilistov hlava nehlava, neznásilňovali, a nekradli, pri bombardovaní sa civilným obetiam zabrániť nedá, jedno zverstvo chceš ospravedlniť druhým ?
Odporúčame