Zákaz vstupu do Ruska , to je vtip ? Kto normálny tam pôjde? A načo?
Zákaz vstupu do Ruska , to je vtip ? Kto normálny tam pôjde? A načo?
Tak ten Ruský chaotický ústup bol riadny masaker, po nociach rýchlo prevážali ťažkú techniku a pechota utekala po vlastných, podla svetkov sa mnoho rusov aj utopilo a nikoho to netrápilo, presne toto urobili z mostom cez Dneper Nemci ked utekali z Ruska, následne tam padlo cez milión Ruských a Ukrajinskych vojakov kým sa im podarilo prekročiť Dneper a zatlačiť Nemcov dalej aby mohli postaviť ďalší most, nemyslím si že Ukrajinci budú mať teraz na to aby vyhnali Rusov z dostrelu rieky
V Chersonské oblasti se zřítil Antonivský most přes řeku Dněpr
Most cez Dneper sa práve zrútil, Rusom zostáva už len Dneper preplávať v trenkách :-)
To je cena pre domácnosť,nie pre firmy
Rusko má problém aj na Donbase: Český "Vampire" je schopný zničiť celý konvoj, protiútok už nie je možný
Rusi útočia smerom dozadu alebo čo? Prečo nepostupujú dopredu? Načo potom začali vojnu ? Ich velenie je fakt neschopné, na čele s Putinom , kto ich má potom obhajovať v diskusiách, nech idú do..., Iba hanbu robia
Dementi Ruský, už deťom budú vtlkat do hláv vojny, Putin jugent
Napíšeš hlúposť, len aby si niečo napísal čo je proti ;)
Rusi na Kryme zaplačú ked im Ukrajinci prerušia zasobovanie po pevnine , Cherson je preto nesmierne dôležitý uzol , kto ovládne Cherson je pánom Krymu
To sa už dala čakať nejaká nehoda, už dlhšiu dobu mal kritické poznámky na Kremel a nespokojnosť z vedením vojny
A tie zničené preglejkové sa nerátajú ?
A je tam ďalší problém, branci dostávajú 60 rocné zle skladované hrdzavé samopaly ktoré používajú inú muníciu ako modernejšie Ruské samopaly
Su to obranné systemy nie útocne, takze ak rusi nebudú lietať ponad Ukrajinu kde nemajú co robyť, nič im nehrozí
Mobilizovaní ruskí vojaci bojujú holými rukami, tí šťastnejší majú staré zbrane a nepoužívané náboje
Takto boli rozdrvení Rusi v uliciach Bachmutu
Ešte aj tú vojnu závidíte Ukrajine
Odporúčame