Izrael „vstupuje“ do války Ukrajiny s Ruskem. Pomáhá v ničení íránských dronů
Izrael „vstupuje“ do války Ukrajiny s Ruskem. Pomáhá v ničení íránských dronů
Prečo opatrne a diskrétne, však Izrael už oficiálne vyhlásil že okamžite poskytne Ukrajine ich systémy proti Iránskym dronom , čo je na tom tajné, je to obranný systém na ochranu civilistov, nie útočné rakety
Ruská armáda je neskutočne zastaralá, však oni nevedia vyrobiť ani moderný dron , a to sa hrali na vojenskú veľmoc, keby Ukrajinci mali na začiatku vojnu 160 000 vyzbrojených vojakov tak sú už v Moskve
Ale je to pochopiteľné, kto chce pracovať v Ruských médiách nesmie mať vlastný názor, lebo mu hrozí nejaká smrteľná nehoda, v lepšom prípade basa, treba rozprávať len to čo chce Kremeľ počuť , bez ohľadu či je to pravda alebo nie, presne ako v KLDR
Však nech Ruský okupanti opustia Ukrajinu a je po probléme
Tak blokneme aj 98 percent "našich" , také Ruské riešenie, ako celá spackaná vojna
Zázraky sa od 50 ročných tankov čakať nedajú, protitankové strely ich trhajú ako keby boli kartónu
Však Cherson je Ruské mesto, v referende bolo 98 percent za, tak kto by bonzoval Ukrajincom :-)
Asi pilot po mobilizaci a mesačnom výcviku na retiazkovom kolotoči
Treba si kúpiť Ruskú motorovú pílu má rovnaký výkon ako Husgvarna, len je dva krát tak ťažká a má raz takú spotrebu
A čo také dôležité máte na Slovensku že si veríš že tam Rusi vystrelia? nič, ste len malá zaprdená diera na východe Európy bez lietadiel a armády, už si raz Rusi s Vami raz vytreli zadok , túžite po tom zasa ?
Podľa správania Rusov sa fakt chystajú odpáliť priehradu aby zastavili Ukrajincov v postupe, to je už zúfalstvo v Kremli
A čože čo, hádam niečo nejde podľa plánu ?
A čo by ste boli vyrábali ? Zastaralé Ruské tanky a BVPčka ? kto by to bol kupoval ? Rusi ? Čo vlastné vyrábate teraz okrem žincice a bryndze ? Nič
Ešte že na výstavbu nemajú žiadny vplyv tvoje hlúpe komentáre :-) , ak jazdíš autom iba do dedinskej krčmy tak Ti iná cesta nechýba, ale ľudia čo stade cestujú to ocenia ked to bude dokončené, nehnevaj sa, ale Vy Slováci ste strašne sprostý národ, vlastné nemáte , cudzie nechcete
O tom či sa Bielorusko zapojí do vojny alebo nie, nerozhoduje Lukašenko, on je len Putinom dosadený panáčik, a pri moci ho drží len Putin
Ako je možné že taká veľmoc na akú sa Rusko hrá, si nevie doma vyrobiť kvalitnú modernú elektroniku ako robia v Japonsku alebo v USA
Putin je podľa Erdogana čoraz otvorenejší rokovaniam
Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta/23039947/putin-je-…
A čo tím má sloboda prejavu spoločné ? Môžeš sa prejavovať slobodne aj ďalej, len budeme vedieť kto je ten k...t ;)
Ja som za, ja sa za svoje názory nehanbím a kľudne budem písať aj pod pravým menom
Odporúčame