Ale netáraj, aká protivzdušná obrana, však Rusi tvrdia že im ju už dávno zničili ,a všetky rakety zasahujú ciele
Ale netáraj, aká protivzdušná obrana, však Rusi tvrdia že im ju už dávno zničili ,a všetky rakety zasahujú ciele
A kde si sa to dočítal ,daj link
Jedna taká vysoko presná strela doletela až do Moldavska :-)
Rusko je zaostalá komunistická diktátorská krajina, žiadne omáčky tomu nepomôžu
No súdruhovia začnite oslavovať Putina, a jeho vraždenie Ukrajincov
Rusi blokujú more? treba im tie staré loďky jednoducho potopiť a hotovo, na mori sú ešte bezmocnejšie ako na zemi
Toto hovoríte už od 1945 ked Rusov zachránili pred porážkou Američania a Briti :-)
Hovor za seba súdruh, radšej žiť v USA ako v Rusku
A nerozťahuje sa Rusko náhodou na západ ? viem že momentálne utekajú Rusi zo západu na východ ,ale to len preto že sa boja Ukrajincov :-)
A čo teraz ? :-)
Fašisti je lepšie
To určite, oni a bezplatne, pošlú ho tak ako minule do KLDR, za delostreleckú muníciu ktorá im dochádza
Nič sa nestalo, ale išlo o najväčší útok, to nevymyslíš :-)
Vedia čo to je, len nevedia ako ich vyrobiť :-)
Rusko, druhá najsilnejšia armáda na Ukrajine, smeruje k porážke
A Caputová je Vaša prezidentka, nie moja , ale ako žena je pekná, to musím uznať, a názory má tiež rozumné
Máte lepšie informácie ako Voloda :-)
Tak iste je preto prístav mimo prevádzku :-)
Odporúčame