A ako sú postihnutý za neskorý príchod do práce? Alebo ked neprídu vôbec?
A ako sú postihnutý za neskorý príchod do práce? Alebo ked neprídu vôbec?
EU berie od Ruska momentálne len 9% svojej spotreby, nerozumiem tomu prečo to má ovplyvniť až tak cenu ostatných 91%, ktoré nie sú z Ruska, tú cenu len niekto umelo nafukuje kôli zyskom
A Vám na Slovensko poslali za Fica Švajčiari vyradené nemocničné lôžka ,Ty hrdina :-)
Akože neboli , KĽDR je v karanténe permanentne , skús sa tam , alebo odtiaľ dostať
Švedom už konečne dochádza že moslimovia nie sú kompatibilný zo Švédskou kultúrou
A v ktorom štáte máš teraz v platnosti nejaké opatrenia ?teda okrem KĽDR
Sovietska invázia do Afganistanu bola ozbrojená intervencia Sovietskeho zväzu v Afganistane na pomoc komunistickej Ľudovo demokratickej strane Afganistanu v boji proti mudžáhidom. Prebiehala od 25. decembra 1979 do 15. februára 1989, keď sa sovietske vojská po neúspechoch v boji proti mudžáhidom stiahli z krajiny. Bojové operácie viedla najmä sovietska 40. armáda. V priebehu 9 rokov bojov utrpela sovietska strana pomerne vysoké straty. Zabitých bolo okolo 13 000 vojakov a ďalších viac ako tisíc zomrelo na choroby alebo pri nehodách.
Aj Afghancom vtedy pomahali Američania preto Rusi neuspeli :)
Ještě více izolovaný Putin. Indie a Čína nemile překvapily vládce Kremlu
Ještě více izolovaný Putin. Indie a Čína nemile překvapily vládce Kremlu
Rusi nikdy neovládali stratégiu, oni vždy všetko riešia prečíslením a hrubou silou
Putin je magor, nikto nevie čo urobí ked sa bude blížiť jeho koniec, treba len dúfať že mu v bude mať kto zabrániť, lebo je jasné že ani v Rusku o tom nerozhoduje sám
Vladimire to nedeláš dobre z tou vojnou na Ukrajine
Hej samozrejme, USA dalo postaviť múr stredom mesta, západ strieľal ľudí na hraniciach, a v 1968 nás napadli Marťania nie Rusi, však
Ešte dva dni predtým ako napadol Ukrajinu vyhlásil v TV, že nikoho sa nechystá napadnúť a že vojenské cvičenie skončilo a vojaci sa sťahujú, ešte aj vlastných vojakov oklamal
Putin už toho narozprával, a vždy to boli iba klamstvá a hlúposti
Príde všade na kolaborantov, súdruh
Odporúčame