Oni majú len reči a obdivujú Rusko zo západu, ale nikto by ich tam nikdy nedostal
Oni majú len reči a obdivujú Rusko zo západu, ale nikto by ich tam nikdy nedostal
Zradcovia čo nie sú ochotný položiť život za súdruha Putina
Rus je gauner napadol Ukrajinu, Ukrajina sa bráni má na to právo, nemám nič ani vojenskej pomoci Ukrajine , zlé sa robí aj na Ruskej aj Ukrajinskej strane, USA si idú svoju politiku ktorá tiež nie je bez chýb , najviac na to dopláca EU , poškodenie plynovodu vyhovuje ako USA tak aj Rusom a kľudne to mohla byť aj Ukrajina
Teraz to budú hrať že turbina je opravená, pustili by sme plyn ale sa nedá, lebo plynovod je deravý
Nebolo,Gazprom by musel platiť miliardové pokuty za nedodane množstvo ktoré bolo zazmluvnené v Nemecku, doteraz to hrali na pokazenú turbínu ale to je problém Gazpromu , táto situácia tzv. vyššia moc, najviac vyhovuje Rusom
To je už asi viac pravdepodobné že sa o rúru zapreli suložiace veľryby
Lepšie by bolo EU oddeliť od Ruska
A Tebe kto bráni ísť kde chceš? V Rusku to také jednoduché nie je
Súdruh Šojgu ako prebieha mobilizácia? Za týždeň je ich už takmer 300 000 súdruh Putin , takže podľa plánu súdruh Šokgu? no ani nie súdruh Putin, tých 300 000 už ušlo z Ruska
Nové typi zbraní, takže to bude niečo moderné výrobné v roku 1985
Proste bordel a chaos ako v Rusku
Nech žije Sovietsky zväz, ale na svojom a zo svojho
Súkromnú armádu sudruh Putin financuje určite zo svojej výplaty
Ničomu never súdruh , všetko ide podľa plánu;)
Rusaci podporujú vojnu ale len kým sa od nich nechce aby do nej išli osobne, nech sa konečne zbavia toho grázla v Kremli a majú pokoj
Taký čo sa to pýtajú na Pravde, a nie na Markíze
Neplač, dal som Ti plusku aj ked píšeš nezmysly ,aby si mal radosť :-)
Ještě více izolovaný Putin. Indie a Čína nemile překvapily vládce Kremlu
Prečo Rusi utekajú a protestujú? prečo sa nehrnú do Putinovej vojny ? Slovenský kolaboranti a dezoláti to nechápu :)
Odporúčame