Nech narukuje Putin ,Medvedev ,Peskov aj Lavrov, hrdinovia, nútiť na smrť iných, iba to vedia
Nech narukuje Putin ,Medvedev ,Peskov aj Lavrov, hrdinovia, nútiť na smrť iných, iba to vedia
Rus je natoľko sprostý že použije jadrové zbrane aj na tom akože svojom území, im nejde o ľudí ale o územie
Však celú zimu im trvalo zhromaždiť prvých 150 000 vojakov ked tvrdili že je to len cvičenie, a to ešte vtedy mali plné sklady munície vybavenia a techniky, pripraviť a vyzbrojiť 300 000 vojakov nie je len tak, ak nechcú zasa o pol roka utekať pešo do Ruska
Ten 22 ročný Rus čo vcera novinarom ukazoval povolávací rozkaz ako profesionál nevyzeral a ani sa tak nesprával
Každý diktátor v dejinách skončil rovnako, skončí tak aj Putin, polovicu jednu tretinu Rusov zavrieť nedokáže
Vojne sa vyhnú tak že všetci sa stretnú v Moskve a povedia Putinovi nech narukuje on aj s Lavrovom
Co tam nejaký generál, dezolati a kolaboranti v tom majú jasno, Však počuli včera od vodcu že všetko ide podľa plánu
Ja len nechápem prečo taký ako Ty súdruh, nejdú bývať do Ruska ,ale otravujú a smradia v tej zlej kapitalistickej EU kde nič nemusia, ani na vojnu narukovať
Koľko ľudí je na Ukrajine z donútenia prezidenta USA? pokiaľ viem ten ich pred časom ešte varoval a vyzval aby Ukrajinu opustili pre vlastnú bezpečnosť
V Rusku od dnes zakázali predaj leteniek mužom od 18 do 65 rokov, na kúpu letenky je potrebný súhlas ministerstva obrany
V Rusku od dnes zakázali predaj leteniek mužom od 18 do 65 rokov, na kúpu letenky je potrebný súhlas ministerstva obrany, Rusko nie je krajina, to je životný štýl, a hlupáci tomu ešte aj tlieskajú
Má prd, však ešte aj prilby pre vojakov nakupujú z Číny, také lacné papundeklové Ukrajinci ich ukazovali ako sa dajú rozbiť päsťou
letenka z Moskvy do Istanbulu stála dnes odrazu 80-tisíc rubľov, teda zhruba 1 300 eur. Pre bežného Rusa takmer 4 mesačné platy
Prečo asi ? Rusi určite nikde neodletia, z radosťou sa poslať na Ukrajinu, veď všetko ide podľa plánu , však súdruhovia
Rozdiel je v tom že Ukrajinci su od februára vo vojne , ale Rusom dochádza až dnes že špeciálna operácia nejde podľa plánu a Putin ich klamal
Súdruhovia nejdete pomôcť Rusku? Tie keci ako ho zeriete mu nepomáhajú
A prečo si Rusi urobia z každého suseda nepriateľa? Oni napadajú aj spojencov ,ČSSR 1968
A čo bude iné ako doteraz? Prídu len ďalší Ruský vojaci živí nahradia mŕtvych
Všetko ide podľa plánu, Rusi z nadšením pobežia umierať na Ukrajinu
Tak ked je to také jednoduché tak nech Ukrajinci vyhlásia na 25.10 referendum že sa chcú pripojiť k USA a nech potom Rusko bojuje z USA
Odporúčame