Áno všetkých 50 :-))
Áno všetkých 50 :-))
Tí Ruský generáli na Ukrajine sa míňajú ako teplé rožky :-)
Další Ruský generál išiel v ch u j a
Petersburg informoval o smrti generálmajora Ruskej federácie na Ukrajine
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/society/1699423-s…
To čo vedie Rusko sa naozaj nadá nazvať vojna, Putin dobre hovorí, je to len bezmocnosť Ruska, viesť konvenčnú vojnu na zemi, všade dostávajú od Ukrajiny cez hubu, zmôžu sa len na plošné ničenie všetkého čo trafia raketami, často ani sami nevedia kde strieľajú, a čo trafia, taká Potemkinovská armáda
Rusko už nie je svetová veľmoc ani na papieri, po novom je to už krachujúci štát neschopný splácať svoje dlhy, z rozvrátenou zastaralou armádou
Čo sa asi stane z posádkou zasiahnutej lode, ide ku dnu spolu z loďou, hlavne pri Ruskom bordeli vo všetkom
Z odborníkov na Covid a vakcináciu, sa zo dna na deň stali odborníci na zbraňové systémy a politiku , :-)
A žiadna možnosť diskusie, nikde
Utečenci sú iní: ako sú triedení v západných krajinách
Ruské klamstvá kde ukazujú fotku z protestov proti zabíjaniu civilistov na Ukrajine, Rusi to komentujú že je to protest proti Ukrajincom , súdruhovia vidíte ako Kremeľ klame
Читайте больше на https://www.pravda.ru/world/1699336-bezhency/
Použitie jadrových zbraní bude len dôkaz toho, že Putin je v koncoch, Rusko prehráva vojnu zo slabším, a na viac nemá
Nejvtipnější na celém tomto konfliktu je, že Putin prakticky zkrachoval Ruský vojenský průmysl.
Nejen, že nemají z čeho vyrábět a nefunguje jim dlouhodobě sériová výroba, do které sypou hromady peněz a stále se rozkrádaji. Teď už to ani nikdo nebude chtít koupit, protože se ukázalo, že je to k ničemu.
Vidno že veríš Putinovi :-) si hlupák
Tomu sa povie ukradnúť nakradnuté :-)
Ukrajinci tam už pred týždňom hlásili že nemajú jedlo ani muníciu, tak čím bojujú? čo hádžu do okupantov kamene ?
Pred vojnou
Presne tak, Putin už musí padnúť
Už to počúvame mesiac že ako dobili Mariupol, tak proti komu tam vlastne bojujú ? a každý deň to isté Rusi hlásia, pre boha však je to pri Ruských hraniciach to sú fakt taký neschopný bojovať ???
Hajz** ruský ,sú to špiny nie vojaci
Na šrot :-)
Odporúčame