Dnes si tu nejaký osamotený, súdruh, kde sú ostatný súdruhovia? plačú nad potopenou Moskvou ?
Dnes si tu nejaký osamotený, súdruh, kde sú ostatný súdruhovia? plačú nad potopenou Moskvou ?
Z toho strach nemám, Rusi to zmenia raz dva, a hodia to ešte aj na Slovákov ľahko, rovnako ako hodili Mariupol na Britov
Ukrajinci si to dobre naplánovali, presne dnes je výročie Titanicu, aj ten išiel ku dnu 14 apríla :-)
Uktanská armáda je v ktorom štáte ? nerozumiem reči tvojho kmeňa :-)
Tak ale Putin isto dostal informáciu že požiar na palube je úspešne uhasený :-) a do strát si pripíšu - 700 000 000 dolárov
Musel to byť ale pekný pohlaď :-) Ukrajinské traktory by to lepšie neurobili
Mali si zavolať na pomoc Američanov, Rus doebe všetko :-)
To môže byť všeličo, nie len S300 :-) a fotené kedykoľvek a kde kdekoľvek :-)
A to sú videa ako ten krížnik striela rakety na všetky strany akú má modernú proti vzdušnú obranu , a aha stačí jeden Ukrajinský Neptun a lodka ide ku dnu , takže zasa len Ruské keci a vyhrážanie zostalo ;)
Požiar sa šíril z vnútra lode, Rusi priznávajú že ide o sabotáž vlastnej armády :-) Putina porazí :-)
Však nech sa Rusi stiahnu z Ukrajiny a je pokoj , Ukrajinci sú doma, oni sa len bránia
Rusko ma na vyber priznat, ze kvuli vlastnimu bordelu prijde o svoji nejlepsi valecnou lod nebo jim ji Ukrajinci s neexistujicim namornictvem poslali na *****
Kazdopadne v obou variantach urcite uslysime "operace jde podle planu"
Ruská armáda sa v stredu vyhrážala Ukrajine útokom na veliteľské centrá v Kyjeve, Rusi sú fakt na smiech, začnú vojnu a teraz sa čudujú že Ukrajinci bojujú, Rusi len plačkajú a vyhrážajú sa, ako vojenská veľmoc skončili :-)
Nie nie je Rusi majú viac vojen
Switchblade je trochu iný dron ako to ruské čudo z fľaškou na benzín a Japonským fotákom, ten pár rusom podkúri :-)
Nech si Rusi najprv urobia poriadok doma, kým tak neurobia, ich armáda bude napádať susedov a vraždiť civilistov, tak nech si športujú v Rusku za potlesku Kremľa, to je pre nich asi najväčšia pocta, do civilizovaného sveta proste nepatria
Rádio Jerevan, Je niečo slabšie ako ruský čaj ? áno je, Ruská armáda :-)
Ja sa lem smejem, z odborníkov na vakcíny, sa zo dna na deň stali odborníci na zbraňové systémy, ešte že Vám funguje ten Americký Google a Yotube, súdruhovia, lebo bez nich by ste vedeli prd, to sa v Rusku blokuje :-)
Odporúčame