Nie je to smiešne je to vojna, ale je na pobavenie sledovať tie videá, kde niektorý mongoloidný ruský vojaci ,pre ktorých je aj splachovací záchod a vodovodná batéria luxus, pobehujú ako splašené sliepky po dvore, ked na nich útočí dron, nevedia čo sa deje skade to strieľajú, nikoho nevidia, nevedia či cúvať, či dopredu, kde otočiť hlaveň, tak jednoducho nechajú tanky tam a ujdú :-))


