Tak nechápem prečo sa do toho Ruského raja neodsťahuješ, iba tu stále píšeš nezmysly, a plačkáš :-)
Tak nechápem prečo sa do toho Ruského raja neodsťahuješ, iba tu stále píšeš nezmysly, a plačkáš :-)
Od druhej svetovej , si nikto netrúfol vystreliť na Ruskom území, iba za Putina k tomu došlo, vidno v akom stave je armáda Ruska, nedokáže si poradiť z omnoho menšou a slabšou armádou Ukrajiny, jediné k čomu sa zmôžu je zbabelé ostreľovanie raketami z diaľky, ale aj tých rakiet im ubúda, a oni to vedia :-)
Ked je to Ruské médium zakázané v Rusku , tak zverejňuje pravdu, Rusom nič tak neprekáža ako keď niekto zverejňuje a hlása pravdu v ich krajine
Verbovať vojakov počas vojny ktorú samy začali, je čistá neschopnosť velenia v Rusku, a tak vyzerá aj tá vojna, prevahu majú jedine v strieľaní rakiet na diaľku, v ostatnom všetkom prehrávajú
Rusi vyhrali akurát tak z opice dieru, ešte aj to čo získali z obrovskímy stratami na začiatku, teraz postupne strácajú
A jediná záchrana je operácia v USA , a tam má zákaz vstupu, úprimnú sústrasť do Kremľa
Noční můra ruských pilotů. Proti raketám Starstreak není obrany https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Asi v Kremli nestihli čítať diskusie Ruských trollov na Pravde, tak nevedeli ako sa na Ukrajinu dostali, ešte že normálne štáty nepretriasajú dodávky zbraní na Ukrajinu mesiac v médiách ako u Vás na Slovensku, nič v zlom, ale tak sa to nerobí do psej matere :-) aby novinári vedeli čo kde a kedy sa presúva
Neskutočný trapas, od druhej svetovej sa ešte nestalo aby niekto zaútočil na Rusa na jeho území, iba za Putina :-)
Rus dostal ďalšiu po hube už aj na svojom území :-) To si dakto z protivzdušnej obrany odskáče u Putina
Dva Ukrajinské vrtuľníky zničili sklad palív na Ruskom území , sa len smejem, Ruskym okupantom prihara už ja na vlastnom území :), potkan v Kremli musí dostávať nervy z tej bezmocnosti a ponizenosti
A to sa ešte do vojny nezapojila ani ta USA armada proti ktorej Rusi ako že isli bojovať a ktorá tam mala mať zakladne , a Rusi su už teraz v koncoch
Co chcu kde Rusi dodavat ked doma maju prazdne obchody , čo Ruske kupuješ prezrad?
A prečo Rusi stále niekoho musia napadnúť a okupovať? Australia je civilizovaný svet, nie ako Cina Rusko alebo India
A preto nikto neporovnava hrdinsku červenú armádu z touto Putinovu okupačnou Ruskou čvargou
Mesiac vojny a už treba dopĺňať straty , branci toho vela nenabojuju , oni z vysoka se## na Putinovu vojnu
Však počkaj ešte:-) a ak si frajer tak nakúp Ruble, Ty hrdina :-)
Nepíš tu hlúposti a chod radšej pomáhať recyklovať ti staré Ruské tanky
Hádžu nás rovno do srač*ek! Do vojny posielajú študentov
Odporúčame