To budú tie vysoko presné Ruské strely, minuli ciel iba o 80 km a dopadli kúsok od slepačej farmy pri Ľvove, už sert* na to Rusi, iba si hanbu robíte
To budú tie vysoko presné Ruské strely, minuli ciel iba o 80 km a dopadli kúsok od slepačej farmy pri Ľvove, už sert* na to Rusi, iba si hanbu robíte
A ich krv má na rukách Putin
To znamená že Putin by sa mal konečne zobudiť z toho sna o ovládnutí Ukrajiny, lebo za Ukrajinou stojí celá EU ,to je 500 000 000 obyvateľov + 300 000 000 USA , 65 000 000 UK, 38 000 000 Kanada, oproti tomu ich je v Rusku len 148 000 000
Boje o Cherson ? to Rusi nie sú schopný ovládnuť za mesiac ani mesto pri svojich hraniciach ???
Bieloruský dobrovoľnícky prápor sa pripojil k ukrajinskej armáde
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22868872/ukrajina-rusk…
Aj počty tých rakiet nie sú neobmedzené, ako aj tankov a munície, a na výrobu nových treba Ruble, a tie sa míňajú najrýchlejšie, a Putom to dobre vie, a ak sa mu začnú čoraz väčšie nepokoje v Rusku prerastať cez hlavu nebude vedieť kde skôr hasiť, ale čo chcel to má
To tu už bolo, ked ukazovali v Ruskej TV Sojgu predával medaily vojakom, a potom sa ukázalo že je to točené pred týždňom
Keďže sa plutónium musí v jadrových hlaviciach musí meniť každých 10 rokov, čo v Rusku pri tom bordeli nehrozí, tak v akom sú stave nevedia ani samy Rusi, ale Putin iste verí že v 100 percentnom, tak mu to určite hlásia, rovnako ako mala byť pripravená jeho armáda na rýchle ,max 6 dnové obsadenie Ukrajiny :-)
Okupantom dochádzajú zdroje aj vojaci
A na všetko je jedno riešenie, stiahnuť sa z Ukrajiny, a uznať porážku
Len je otázne do kedy si tých pár nevýznamných mestečiek udržia, myslíš že ich budú chovať miestny ľudia ? a muníciu dostávať v balíkoch poštou z Ruska ? Rusi budú z radosťou utekať nazad domou, oni nemajú dôvod ani chuť bojovať, majú tiež svoje rodiny doma, to si len pro Ruský hlupáci myslia že oni bojujú z nadšením za hlupáka v Kremli
V ľudskej reči povedané, na Ukrajinu nemáme, udržíme si aspoň Donbas
A komu sa cnie po Putinovi a jeho politike, nech sa páči, cesta tam je voľná, budú mať aj lacný plyn, normálnym Putin nechýba
Ruský plyn alebo Americký, horí rovnako
Z Rusom netreba vôbec jednať, už melú z posledného a ešte sú len pri svojich hraniciach, ešte mesiac a oni budú chcieť ukončiť vojnu aj bez jednania
Rozkaz z Kremľa znel jasne :-)
Rusko sa začalo dostávať do problémov krachovať a rozpadať sa ,ked bol prezident USA herec Regan, teraz bojujú proti prezidentovi hercovi na Ukrajine, pozor na to v Rusku :-)
Však čo iné už majú povedať, oni vedia že my vieme, že nič nejde podľa plánu, ale priznať to ,a prehrať nepripadá v úvahu, to by bola pre Putina a jeho slávnu armádu potupa a hanba ,tak budú predstierať že tá prehra je vlastne ich výhra, a presne to čo chceli aj dosiahli, aby to dokázal Putin na oslavách vysvetliť, to že im Ukrajinci dali riadne cez hubu ani nespomenie, nech je po ich, len nech sa už konečne okupanti zbalia a vypadnú z Ukrajiny
Putin ich tam nechá aj mesiac bez jedla, jemu je to jedno, pre neho život vojaka nemá cenu, pošle ďalších, a len tak mimochodom tie informácie pochádzajú priamo od Rusov ktorý v dnešnej dobe na komunikáciu používajú zastaralé analógové vysielačky, alebo mobilné telefóny, ktoré je jednoduché odpočúvať
Podľa toho čo to tam Rusi dokazujú sa tomu celkom dá veriť, mieria na letisko a trafia o 50 km vzdialenú nemocnicu, divadlo alebo nedávnu farmu z dobytkom :-)
Odporúčame