By som sa nebál povedať že aj keby vystrelili jadrovú raketu na USA tak tá sa zapichne do zeme pred pentagonom a neexploduje, lebo niekto v Rusko z nej predaj plutóniom Irancom, a kúpil si 60m jachtu
By som sa nebál povedať že aj keby vystrelili jadrovú raketu na USA tak tá sa zapichne do zeme pred pentagonom a neexploduje, lebo niekto v Rusko z nej predaj plutóniom Irancom, a kúpil si 60m jachtu
Podľa tohto to vyzerá že Rusku by omnoho viac chýbali peniaze za predaj plynu a ropy, ako Európe Ruský plyn a ropa, bolo by to drahšie, ale EU by to zvládla, Rusi len tak nevedia predávať plyn a ropu hneď inde, a posielať to do Indie pod cenu, ako to robia, nie je pre nich dlhodobé riešenie, keby to tak nebolo tak Putin už dávno uťahuje kohútiky do EU
Ja by som povedal aby im tie ruble posielali vagónmi po koľajniciach, peniaze čo zarobia obratom vyhodia na vojnu v Ukrajine, načo je to dobré ?
Máš pravdu, v Rusku to budú volať, tretia mierová misia sveta
Za rezolúciu hlasovalo 140 krajín, 38 vrátane Číny sa zdržalo a päť – Bielorusko, Sýria, Severná Kórea, Eritrea a Rusko – bolo proti.
Oni hlasovali za ??? pokiaľ viem tak nie
A tá armáda KLDR bude na 100% ešte 1000 krát zanedbanejšia a zastaralá ako tá Ruská, Rusi na zbrojenie aj majú peniaze, len všetky rozkradnú cez štátne firmy Putinovi oligarchovia, kdežto KLDR nemá nič okrem biedy, a svaly ukazujú len strieľaním na verím boha raketiek do oceánu
Bielorusko, Sýria, Severná Kórea, Eritrea , to sú spojenci jak svina, iste pomáhajú aj dodávkami niečoho Rusom, len neviem čoho
Hlavne že majú moderné jachty Ruský oligarchovia :-)
To je v Rusku považovaná stále ako nová a moderná, :-), či ? Ja len že aj tie ich tanky majú už dobre 30+ +
Aký zajatci ? v Ruských štátnych médiách to popierajú, Ruský vojak si vraj radšej vezme život ako sa dať zajať Ukrajincom, tak komu veriť ?
Bolo toto fiasko na Ukrajine a problémy doma, Putinovi treba ? v klude si mohol užívať luxus a nakradnutý majetok, ale nie jemu treba vojna :-)
Ruský vojaci mali problémy z morálkou od nepamäti, a Rusko od nepamäti napáda svojich susedov, ale konečne im dal slabší sused riadne po hube, toto nikto nečakal v Rusku :-)
Stačí na neho pozrieť a vidieť že to nie sú konšpirácie, potrebuje sa pred smrťou zapísať do dejín, a je mu jedno ako
Ruský pohlavári sa mali ako prasce v žite, nakradnuté miliardy, jachty, domy na západe, z predaja ropy a plynu sa to dalo všetko ustáť, tvárili sa ako vojenská veľmoc zo super armádou a modernými zbraňami, a cely svet tomu veril že to tak je, stačí mesiac a všetko je zrazu fuč, aj miliardy, aj povesť veľmoci, vojna ukazala realitu Ruskej armády, nedokážu si poradiť zo slabším, žiadajú o pomoc, do vojny posielajú 18 ročných chlapcov v 30 ročných tankoch,západ na to pozerá z otvorenými ustami ,a jediné čo im zostalo, je vyhrážať sa jadrovou vojnou, a to všetko len preto lebo jeden magor v Kremli si potreboval niečo dokázať, a veril svojim podriadenym ktorý sa bali povedať pravdu v akom stave je jeho armada
A kde sa nám stratil ruský minister obrany Sojgu , špeciálna misia šľape podľa plánov, a on sa už 11 dní neukázal, idú informácie že mu Vladimír zaplatil luxusnú dovolenku na Floride za dobre odvedenú robotu pri plánovaní tej misie :-) , ale aj že ho postihol nečakane srdcový infarkt, ako sa hovorí, iba Putin vie
To by som ešte v pohode zvládol
Loď sa potápa, potkany utekajú
Ja som proti okupácii Ukrajiny Rusmi, považujem Rusov za agresorov, ale či Slovensko pošle S 300 na Ukrajinu alebo nie, nijako to tú vojnu neovplyvní ani to Ukrajine nepomôže, zasa sa to rieši len tak po Slovensky, hádky, politikárčenie, a denno denná téma pre média, netreba ani Ruských špiónov, všetko sa hneď vytrúbi v médiách, takéto veci sa riešia tajne aby, a nie že sa nepriateľ dozvie v telke kedy kde a o koľkej sa to bude prevážať
Ani Lavrov nemohol lietadlom do Ženevi :)
Odporúčame