No bože, tak zaplatím pár eur naviac mesačne
Keď budem mať taký plat ako tá pani, budem žiť tiež ekologicky
Keby všetci Afganci čo stadiaľ zbabelo ušli a ujdú, vzali do rúk tie zbrane čo im dodali USA, premohli by tých talibanských otrhancov na Toyotách ako nič, ale vedia len dezertovať a nariekať že USA už za nich nechcú bojovať
To je tak ked čipy idú aj v Rusku do vakcín, však dezoláti :-))
Aj ja som mal nežiadúce účinky, po druhej dávke ma do večera trochu pobolievalo rameno, aj to sa ráta ?
Po 31 auguste sa ukáže ako vedú krajinu otrhanci na Toyotách, nazad do 15 storočia, kde nič nefunguje
Tak hádam je to jasné, dezoláti naisto vedia že je to z USA, a aby sa očkovaním zmenilo ľudom DNA a nemohli mať deti, :-))
Zaujímavé že tam nikoho netrápi COVID a nejaké pravidlá
Ako Rusi ked po vojne odniesli z Nemecka ako vojnovú korisť, rôzne stroje a technológie, lenže v Rusku to nikto nevedel používať tak to išlo do šrotu
Hej, po 31 auguste bude v Afganistane raj na zemi, budú tam plakať všetci
Od Beblavého nič nefunguje
Náhodou, 1000€ potešilo :)
Toto sa hovorilo o komunizme :-) a aj to že ploty na hraniciach sú preto aby nám sem neutekali ľudia zo západu
Tak potom nechápem načo to čítaš a ešte to aj komentuješ ked Ta to tak nezaujíma
Silu ukáže vtedy ked dá 6 nejakým Fínom švédom alebo Rusom, a nie Rakúšanom
šokovaná je jedine preto že sa na to prišlo, dobre ona vedela čo jej tam Kali nechal
A načo na to klikneš a čítaš to, ked Ta to nezaujíma. A ešte to aj komentuješ
To je tak, ked človek žije mimo reality, a zrazu sa v realite ocitne :-)
Odporúčame