To je síce pravda, ale nikto Ta testovať nútiť nebude, požiadaš on sám dobrovoľne, a zaplatíš, nepr. ak budeš chcieť ísť k zubárovi, alebo nepožiadaš a k zubárovi nepôjdeš
To je síce pravda, ale nikto Ta testovať nútiť nebude, požiadaš on sám dobrovoľne, a zaplatíš, nepr. ak budeš chcieť ísť k zubárovi, alebo nepožiadaš a k zubárovi nepôjdeš
či dám za balenie kávy 6 alebo 10€ , je mi teda úplne jedno
Tých pár hlupákov tu v uliciach BA, nie sú žiadne protesty
Naši dezoláti a Kotlebovci ani späť nebudú, čo si to v tej komunistickej Číne dovoľujú :-)
Poznám vo firme desiatky zaočkovaných ľudí, vrátane seba, a ani jediný nemal žiadne vážne príznaky, pár ich bolo takých čo ich deň, dva pobolievalo rameno
A poprosil by som to percentuálne, to už nebude znieť tak dramaticky , iba 0.4 %
Len je tam to slovíčko možno, aj ja si raz možno kúpim nové Ferrari
Tiež som zarábal 2500 Kčs ,a Ruský farebný TV stál 22 800 Kčs a automatická pračka 18 000 Kčs, a o škode 120 L za 58 000 som len sníval
Hej jasné, všetci zlodeji sú zrazu nevinné obete a všetci im len ubližujú
Koho zaujímajú nejaký turisti čo sa v daždi mocú po uliciach BA :-)
Však nech niekto vyrobí vakcíny, rozdáva ich zadarmo, je to reálne myslíš ?
Pár desiatok turistov a dezolatov v BA nie sú hrozba, jedine pre dopravu
To dezoláti nemajú inú robotu, iba vykrikovať po BA hlúposti ?
A o čo vlastne dezolátom ide? aké riešenie navrhujú ?
Radšej ich nechali zabiť, ako riskovať že im niekto emigruje v Rakúsku, to bol ten režim čo veľa ľudom dnes chýba
Zatopí lavičky na brehu, budú tu všade fotky aká povodeň
To budeme zasa každú hodinu počúvať ako tu v BA zaplavilo lavičky popri Dunaji
Odporúčame